Menu

Mistrzostwa Polski w Boksie odbędą się w Wałbrzychu

Ponad 300 pięściarzy i pięściarek zmierzy się na 92. Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w Boksie. Impreza odbędzie się w Wałbrzychu na terenie Aqua Zdroju. 

Mistrzostwa Polski w Boksie odbędą się w Wałbrzychu
- Mistrzostwa Polski w Boksie Seniorów i Seniorek, to święto polskiego boksu. Na tej bazie, trenerzy kadry ustalają zawodników, którzy biorą udział w przygotowaniach do centralnych imprez, jak Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata i Igrzyska Olimpijskie. To też wyłoni zawodniczki na Mistrzostwa Świata Kobiet, bo będą po Mistrzostwach Polski w Wałbrzychu. Na pewno frekwencja kobiet będzie spora. - mówi Krzysztof Sadłoń jeden z organizatorów mistrzostw.
 
Walczyć będą zawodnicy z naszego regionu m.in. Siostry Mięgoć, Piotr Tobolski, Jakub Stępiński, Patryk Trochimiak. W wydarzeniu uczestniczyć będzie wiele znanych w świecie boksu postaci m.in. Wojciech Bartnik. 
 
Walki w boksie olimpijskim toczą się na dystansie 3 trzyminutowych  rund z minutowymi przerwami. Podczas mistrzostw może odbyć się nawet kilkaset walk. 
 
- Szacujemy, że będzie około 300 zawodników (kobiet i mężczyzn). Może być więcej. Jesteśmy przygotowani na taką liczbę i chcemy to wykonać na najwyższym poziomie. - mówi Krzysztof Sadłoń jeden z organizatorów mistrzostw.
 
 
Cała impreza odbędzie się na dwóch ringach. Dzięki temu, nie będzie problemów z logistyką i nie będzie problemów z czasem i przerwami. Jak zapowiadają organizatorzy – kibicie będą usatysfakcjonowani. 
 
Mistrzostwa rozpoczną się 14 listopada i potrwają do 19 listopada. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

A (29 października 2021 12:09)
Cytuję użytkownika: Jerzy Langer zyzka i packo
list do Führera kaczyńskiego jest mam przykro a nadal nie mamy nic na romana co ten dworczyk robi w ss maj Führer
Cierpliwości.
Leming (29 października 2021 0:18)
Gdzie Waldemar?
Jerzy (29 października 2021 0:17)
Same osobistosci boksu-Szkapa by sie usmiala cha cha.
Andrew Golota (28 października 2021 22:01)
Pan Zbyszek z podzamczańskiej Fantazji też będzie startował na mistrzostwach? Ostatnio dobrze sparował u siebie w ringu.
Jerzy Langer zyzka i packo (28 października 2021 17:08)
list do Führera kaczyńskiego jest mam przykro a nadal nie mamy nic na romana co ten dworczyk robi w ss maj Führer
Jerzy Langer zyzka i packo (28 października 2021 17:08)
list do Führera kaczyńskiego jest mam przykro a nadal nie mamy nic na romana co ten dworczyk robi w ss maj Führer

Dodaj komentarz

boks  |   sport  |   mistrzostwa  |   sadlon  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Miesiąc z Europejką

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij