Menu

Wjechał w płot po pijaku

21-latek  wjechał w Walimiu w ogrodzenie posesji. Mężczyzna miał 1,75 promila alkoholu w organizmie i aktualny zakaz kierowania pojazdami.

Wjechał w płot po pijaku
 Nietrzeźwy mężczyzna przy ul. Kościuszki w Walimiu wjechał swoim pojazdem w ogrodzenie jednej z posesji, a następnie uciekł. 
 
 Policjanci z Głuszycy potwierdzili, że 21-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie 1,75 promila.
 
 
Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, gdyż dodatkowo miał aktualny zakaz kierowania pojazdami . Pojazd mieszkańca Walimia trafił na parking strzeżony. Na szczęście w samym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
 
 
21-latek po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty, a następnie stanie przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz pomimo wydanego zakazu do prowadzenia pojazdów, a także spowodowanie kolizji drogowej grozi mu 5 lat więzienia, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

inż. A. Partacz (29 października 2021 22:07)
A co z pijakiem? Przeżył przejazd samochodu?
Gru (29 października 2021 20:22)
Zakaz kierowania to już mial i co?nic. 5 lat grozi, dobry papug i dostanie zawiasy i jakieś 2 tysiace na schronisko. Będzie git. I będzie dalej jeździł. Solidny wpierd.....Ol załatwiłby sprawę. Wpierd. Od ojca

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   gluszyca  |   pijany  |  

Kierowca autobusu brutalnie pobity przez pasażera

Okradł swojego dziadka

Auto stoczyło się na 14-latkę. Dziewczynka ma liczne złamania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij