Menu

Co łączy Księżną Daisy, Johnnego Radyjko i Trzeci Wymiar?

Spytaliśmy naszych czytelników o najważniejsze (ich zdaniem) postaci w historii Wałbrzycha. Pojawiło się prawie 300 komentarzy. Kogo wymienili wałbrzyszanie?

Co łączy Księżną Daisy, Johnnego Radyjko i Trzeci Wymiar?
Najwięcej osób typowało prezydenta Romana Szełemeja i maestro Józefa Wiłkomirskiego. Czytelnicy wymieniali też Olgę Tokarczuk i Trzeci Wymiar.
 
Wśród wymienionych byli też m.in. Krzysztof Ignaczak, Siwy z Defektu Muzgó , Johnny Radyjko, Marian Szeja, Włodzimierz Ciołek, Pan Kaziu z Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, Księżna Daisy, właściciel gastronomii Szybki, Mieczysław Młynarski, Carl Tielsch, Urszula Włodarczyk, Sebastian Janikowski, Joanna Bator
 
Komentarze możecie przeczytać tutaj
 
 
Kogo wpisalibyście na listę?
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pawełek (20 czerwca 2023 8:11)
Cytuję użytkownika: Grześ
Kiedy ta wałbrzyska hołota przestanie wypisywać chamskie komentarz.
Jak się pozbędziemy hołoty z ratusza i jednego chama.
Anna (31 października 2021 14:51)
No i proszę: nawet tu usunięto mój komentarz o blokowaniu czytelników na FB za to, że wskazują panom/paniom w redakcji braki umiejętności językowych i niechlujstwo dziennikarskie. Ach, jak prawda w oczy kole!
sacxsadcsd (30 października 2021 19:59)
sondaż robiony w biurze w KC PZPR-PO
saxsacsd (30 października 2021 19:57)
a gdzie kruczkowski, ,,mazguła,,same lewacka Patologia z PZPR
Grześ (30 października 2021 19:35)
Kiedy ta wałbrzyska hołota przestanie wypisywać chamskie komentarz.
Księgowy (30 października 2021 17:04)
Cytuję użytkownika: Konserwatysta
Cytuję użytkownika: Sti
Cytuję użytkownika: Księgowy
Redakcja obs.rala gacie przed Niemcami i pod artykułem o mauzoleum zlikwidowała komentarze o ktore sama wcześniej prosila.
Bo komentuje to się z kulturą i szacunkiem.
Internauci komentowali kulturalnie i merytorycznie zgodnie z zasadami demokracji i wolności słowa.Ale centrala w Berlinie ma inne zdanie.
Euroniemiecki salon antypolski w Wałbrzychu jest tak bezczelny ze nie widzę powodów do zachowywania kultury i szacunku którego oni nie mają za grosz.
Porazajace (30 października 2021 13:57)
Cytuję użytkownika: Ja
Daysy jony radyjko Szełemej... Po prostu kwiaty wałbrzycha haha wybitne osobistości
Razem z Tokarczuk. Poziom głupoty części Wałbrzyszan przekracza Himalaje, jak mawiał PZPRowski klasyk. I w tym zestawieniu oszust Szelemej. Co wy ludzie łykacie?!?
takie tam (30 października 2021 12:12)
Siwy grał w innym zespole w tym przez ó na końcu.
Wypisz , wymaluj (30 października 2021 10:59)
Czy kogoś Wam to przypomina? Na wystąpieniu biegłych sądowych w kwietniu 2006 r. na Uniwersytecie Łódzkim stwierdzono, że termin „przestępstwo w białym kołnierzyku" oznacza czyny przestępcze dokonywane przez osoby posiadające wysoki status społeczny i zawodowy, które wykorzystują możliwości wynikające z tego statusu do dokonywania sprzeniewierzeń, defraudacji, dopuszczają się korupcji funkcjonariuszy władzy.
Brunet Wieczorwą Porą. (30 października 2021 9:23)
"()...To jest butelka do której księżna nalewała wódkę i rozpijała pańszczyźnianych chłopów".
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Kierowcy autobusów zamiast się skupić na drodze, rozmawiają przez...

Dom z teledysku Anity Lipnickiej zobaczymy w Teatrze Lalki i Aktora

Prezydent Szełemej: Pani Zalewska i Pani Szydło chciały, żeby...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij