Menu

Kajtek Cup zainaugurował zimowy sezon tenisa

W ostatni weekend października na szczawieńskich kortach zainaugurowano zimowy sezon Tenis10 dla najmłodszych zawodników. Stało się za sprawą turnieju KAJTEK CUP, który już od 10 lat rozgrywany jest w Uzdrowisku w sezonie halowym. 

Kajtek Cup zainaugurował zimowy sezon tenisa

Rywalizacja Tenis10 to zawsze podział na różnie kategorie wiekowe. Tak też było i tym razem - organizatorzy zaplanowali rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych.

Turniej rozpoczęła grupa czerwona do lat 8. Tutaj bezkonkurencyjny był Szymon Wyszowski KT Szczawno Zdrój pokonując w finale Aleksandrę Michalak KT Szczawno Zdrój. Trzecie miejsce zajęła Nina Pamuła z Wrocławia.

Do rywalizacji przystąpiła również grupa „pomarańczowych” – do lat 9 grająca na 3/4 kortu. W tej kategorii najlepszym zawodnikiem był Michał Święcicki z Wrocławia przed Adamam Kozłowskim ze Świdnicy. Trzecie miejsce wywalczył wspomniany już Szymon Wyszowski KT Szczawno Zdrój.

Drugi dzień zmagań rozpoczęła kategoria żółta – OPEN (cały kort, twarda piłka). Tutaj triumfował Amadeusz Gawłowski pokonując w finale Kacpra Górnickiego. Trzecie miejsce wywalczył Szymon Górnicki. Cała wspomniana trójka to zawodnicy KT Szczawno Zdrój.

Jako ostatnią rozegrano kategorię zieloną – do lat 10. Tutaj najlepszym zawodnikiem turnieju został Kajetan Kosiński KT Szczawno Zdrój pokonując w finale Andrieja Tatarnikova z Wrocławia. Trzecie miejsce zajął Mateusz Gurdak z Modlęcina.

opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Przyjeżdżają z Niemiec... pograć w tenisa

Dwie osoby w szpitalu - wypadek na ul. Kolejowej w Szczawnie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij