Zajęcia teatralno-improwizacyjne z Pawłem Kuźmą

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl warsztatów z tworzenia teatralnych lalek i improwizacji scenicznej, które poprowadzi Paweł Kuźma - aktor TLiA w Wałbrzychu. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałkowe popołudnia na terenie Starej Kopalni.

Najmłodsi na specjalnych warsztatach będą mogli poznać tajniki sztuki lalkarskiej, dowiedzieć, się, że teatr lalki to nie tylko kukiełki.

Będę pokazywał magię teatru lalek, uczył animowania i tworzenia własnych lalek z domowych produktów. Będą to „pyskówki", czyli lalki animowane, które kłapią mniej więcej jak mupety. Będziemy się dobrze bawić. Młodzież będzie mogła skosztować improwizacji teatralnej. Będą gry i zabawy improwizacyjne. Zadania postawione przed uczestnikami. W czasie takich improwizacji z ludzi wychodzi niesamowita kreatywność – dodaje Kuźma.

Zajęcia będą rozwijać umiejętności aktorskie, ale mogą się przydać każdemu, kto musi występować publicznie, ma problemy z przemawianiem czy po prostu chce czuć się pewniej w codziennych sytuacjach.

Warsztaty teatralno-lalkarskie to propozycja dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Warsztaty teatralno-improwizacyjne skierowane są dla wszystkich powyżej 13 roku życia. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałkowe popołudnia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

Zapisy i szczegóły

 

inf. prasowa

foto: Waldemar Łomża

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno