Menu

History Hiking: Pracowali nad tajemniczym kompleksem Riese

Dziś twórcy History Hiking zabierają widzów w Góry Sowie, gdzie opowiedzą o dramatycznym losie więźniów pracujących między innymi przy budowie tajemniczego kompleksu Riese.

History Hiking: Pracowali nad tajemniczym kompleksem Riese

 

 

red

foto: History Hiking

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

gohciu (6 listopada 2021 12:40)
Panie Łukaszu, gratuluję Panu pasji odkrywania tajemnic, "siły przebicia", wielu zwolenników Pańskich filmów. Ale denerwuje mnie w Pańskich przekazach, na siłę podkreślane, "budowanie kwatery Hitlera" w Górach Sowich. Przecież nie o to chodziło. Z tą budową. I Pan doskonale o tym wie... Czasami lepiej milczeć niż opowiadać bajki z 1000 i jeszcze wielu nocy. Pozdrawiam Pana!.
Cenzor (6 listopada 2021 0:49)
A lukasz bedac w Boguszowie mowil ze bedzie filmik z tego miasta a ja czekam i nic,cisza ;(

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   odcinek  |   odkrycia  |   tajemnice  |  

History Story: Narodziny Demona

History Story: Śmierć katom Polaków

Gość Dnia - Andrzej Gaik

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij