Menu

Marsz Niepodległości na Podzamczu (FOTO)

Wałbrzyszanie z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości przemaszerowali ze Szczawna Zdroju do Starego Książa. Złożyli też kwiaty przed Pomnikiem Niepodległości na Podzamczu. 

Marsz Niepodległości na Podzamczu (FOTO)


Zobacz film - kliknij tutaj
 

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

licens (10 listopada 2021 12:16)
SLD, PSL, PIS, PO I HUIOWNIA, TO JEDNO DZIADOSTWO. ROZLICZYMY WAS ZA PRZEKRĘTY I ZDRADĘ OJCZYZNY! BĘDZIECIE WSZYSCY SIEDZIEĆ!
licens (10 listopada 2021 12:13)
SIÓDMEGO LISTOPADA? A CZYJE TO ŚWIĘTO? BISMARCKA?
Tetmajer (8 listopada 2021 7:06)
Cytuję użytkownika: Lawinka
Takie coś mogła tylko zainicjować ociężała umysłowo Kołacz-Leczczyńska/ Gratuluje głupoty Pani Senator.
Aż dziwne że nie zabrała drugiej ociężałej v-ce księgowej z książa - Kowalskiej. Ta też lubi się lansować i wpieprzać wszędzie gdzie się da.
Jacek Jerzy Pilhowski (7 listopada 2021 19:15)
Co za durne baby. Widać że im brakuje bata i gnata. Moja 23 cm armata sprawilaby im dużo przyjemności. Wczoraj dzwonił do mnie prezydent USA Donald Trump i wyraził mnóstwo zachwytu dla naszej pracy. Ludzie z Pisu to elita mądrą szlachetną o błękitnej krwi.
hgjdykdj (7 listopada 2021 18:53)
przeszczep mózgów trzeba zrobić POwcom to sztany nie ludzi
Ooo (7 listopada 2021 17:26)
Cytuję użytkownika: jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek
Inwestycyjny boom w Wałbrzychu. W ciągu trzech lat powstanie tu 1500 mieszkań! Budowane są budynki wielorodzinne przy al. Podwale w Wałbrzychu. Inwestorem jest PCG Dewloper, który do 2023 roku zbuduje tu 114 nowoczesnych, komfortowych mieszkań. Cena za metr kwadratowy Nowego Podzamcza zaczyna się od 6,5 tys. zł. Choć nie ma jeszcze budynku, kilkanaście mieszkań już zostało sprzedanych! Co ciekawe, w bliskim sąsiedztwie znajduje się potężna działka o wielkości 60 hektarów na któej będą miieszkać
Na działce pod namiotami i w szałasach?
Pana (7 listopada 2021 17:10)
Cytuję użytkownika: Telewidz I Radiosłuchacz
Tzw redaktorzy dali matetiał z zeszłego roku uważając że ciemny lud kupi wszystko a dwa razy obiecać to jak raz dać.Ludzie mają swój rozum i widzą jak na każdym kroku ich zwodzicie.Dlatego PiS rządzi drugą kadencję
PiS będzie rządził do końca świata!!!
*****PO (7 listopada 2021 16:00)
Ale ich popier.doliło w dniu 06.listopada zrobili 11.listopada .a wiecie co *****PO.
Lawinka (7 listopada 2021 10:32)
Takie coś mogła tylko zainicjować ociężała umysłowo Kołacz-Leczczyńska/ Gratuluje głupoty Pani Senator.
Narodziła się Nowa Świecka Tradycja (7 listopada 2021 10:23)
Tak ich wykształciła peowska szkoła że 6.11.NARODZIŁA SIĘ W RATUSZU NOWA ŚWIECKA TRADYCJA i uczestniczą w obchodach Odzyskania Niepodległości przez Polskę tydzień przed terminem.Idąc waszą peowską logiką Ogłoście kolejną Świecką Tradycję świętujcie Wigilję 4grudnia razem z Barburką.Co tam stara tradycja. Nowa Tradycja to coś extra.To Extradycja.Bareja byłby zdumiony że jego filmową satyrę na komunę wprowadzacie na serio w życiu publicznym i niczego nie zrozumieliście z jego filmów.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

pomnik  |   niepodleglosci  |   swieto  |   marsz  |   walbrzych  |   mieszkancy  |   kwiaty  |  

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Maturzyści zatańczyli Poloneza w wałbrzyskim Rynku (FOTO/VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij