Menu

Co dzieje się na Nowym Mieście ?

- Remontujemy kamienice i drogi, a także kończymy pierwszy etap modernizacji stadionu.  - informuje mieszkańców Wałbrzycha Roman Szełemej. Cała infrastruktura ulicy Staszica, Paderewskiego i Kubeckiego zostanie odnowiona.

Co dzieje się na Nowym Mieście ?

- Przepraszamy mieszkańców ulicy Staszica, Paderewskiego i Kubeckiego za utrudnienia, ale wiadomo - musi przez jakiś czas być źle, żeby potem na całe lata już było dobrze. - tłumaczy prezydent Wałbrzycha.

 

 

 

video: FB Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

11111 (9 listopada 2021 18:51)
O której godzinie 11 listopada w WAŁBRZYCHU wyrusz Marsz Niepodległości. Proszę o informację .
X (9 listopada 2021 15:37)
Cytuję użytkownika: Obserwator
, rozliczyć go ,,,za tą pomyłkę budowlaną,,,,KWADRATOWE RONDO ,,,ZE SWIATLAMI,,,,,TESCO,,,,,REWELKA,,,NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KORKÓW,,,A NIE ZALEWA JE JUŻ ,,W CZASIE DESZCZU,,,
Sam idź na prezydenta i ogarniaj… ehh sory Ty nawet pisać nie potrafisz :)))
X (9 listopada 2021 15:35)
Cytuję użytkownika: Szczypawka Romuś
Ty konowale , diable popaprany, przekletej zarazy bracie, samego siebie sekretarzu. Co z ciebie za lekarz jak z twojego powiatowego szpitalika na zbity pysk cie wywalili.Zjadasz wlasnie własne gówno. Nie bedziesz ty suki psiej synu swoich z dupy wyciągnietych teori mi tu bełkotał k...a twoja m.ć. Kucharzu szpitalny,złodzieju Wałbrzyski, piwowarze ukraiński zlodzieju miejski , karierowiczu Peowski, swiśki ryju, ty kobuli zadzie, błaznie dla wszystkich i wszystkiego co na ziemi i koński zwisie.
Chyba się koledze w głowie najebalo.
Szczypawka Romuś (9 listopada 2021 14:38)
Ty konowale , diable popaprany, przekletej zarazy bracie, samego siebie sekretarzu. Co z ciebie za lekarz jak z twojego powiatowego szpitalika na zbity pysk cie wywalili.Zjadasz wlasnie własne gówno. Nie bedziesz ty suki psiej synu swoich z dupy wyciągnietych teori mi tu bełkotał k...a twoja m.ć. Kucharzu szpitalny,złodzieju Wałbrzyski, piwowarze ukraiński zlodzieju miejski , karierowiczu Peowski, swiśki ryju, ty kobuli zadzie, błaznie dla wszystkich i wszystkiego co na ziemi i koński zwisie.
Gosia (9 listopada 2021 10:00)
Cytuję użytkownika: Hochwalder
Cytuję użytkownika: Gosia
Widzę, że Roman pracuje ostatnio nad swoim wizerunkiem. Niestety ludzie już go poznali.
Choćby Prezydent SZEŁEMEJ złotem obłożył ulice,to i tak znajdą się mendy,które będą go obszczekiwać; no taka ich uroda,że jak nie ugryzą,to spać nie mogą;Życzę tym ;mendom;ROZWOLNIENIA.
Rozwolnienie już mam. Życzę ci śmieciu stwardnienia rozsianego i czkawki.
Józek (9 listopada 2021 9:04)
Czy ten człowiek zna znaczenie słowa HONOR? Bo słowa UCZCIWOŚĆ z pewnością nie zma.
Biedaszyb (9 listopada 2021 2:57)
Nie jestem może zwolennikiem Szełemeja, ale tyle co się na niego jadu tutaj wylewa to jest jakieś nieporozumienie
Dziwne (8 listopada 2021 22:19)
Wywiadu nie udzielał na stadionie?
inż. A. Partacz (8 listopada 2021 22:01)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Cytuję użytkownika: Romusiowy romus
O znowu psi synek o mordzie debila
I rozumie też.
Nie piszcie tak bo będzie się mścił i wytruje nas "Mobruczanką".
ewdfefwer (8 listopada 2021 21:19)
Cytuję użytkownika: janusz
Psy (po różnych ZSZ a więc ci najmądrzejsi) szczekają a karawana idzie dalej
pacz jak natura przekopuje mierzeje POwska pało do lania pieniędzy niema i nie będzie. uczeni profesorowie z PZPR
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

wałbrzych  |   roman szełemej  |   renowacja  |   modernizacja  |   drogi  |   ulice  |   nowe miasto  |  

Neonówka - nowy program Tradycje Polskie, 24 listopada w Wałbrzychu

Zwłoki mężczyzny odnalezione na byłym basenie na Rusinowej

Posprzątali Niedźwiadki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij