Menu

Podzamcze: Dlaczego latarnie palą się w dzień?

Mieszkańcy Podzamcza informują nas, że latarnie świecą się w dzień. Są zaniepokojeni i pytają, czy tak ma wyglądać oszczędzanie?

Podzamcze: Dlaczego latarnie palą się w dzień?
Spytaliśmy w Zarządzie Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta o to, dlaczego latarnie świecą  w ciągu dnia. 
 
Okazuje się, że taka sytuacja ma miejsce, bo lampy są naprawiane. Żeby pracownicy wiedzieli, które z nich nie działają, muszą zaświecić wszystkie w danym rejonie. 
 
- Generalnie szykujemy się do wymiany latarni. Dużo z nich jest uszkodzonych. Chcielibyśmy wszystkie wymienić na ledowe. - informuje zastepca dyrektora ZDKiUM, Bogusław Rogiński. 
 
 
Pod koniec roku ZDKiUM ma w planach przygotowanie raportu, na temat tego ile udało się zaoszczędzić dzięki wymianie oświetlenia. 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

polonista (11 listopada 2021 11:19)
Jery matołku, ortografia Cię kocha
11 listopada Marsz Polaków we Wrocławiu (10 listopada 2021 21:53)
11 listopada 2021 we Wrocławiu tradycyjnie odbędzie się Marsz Polaków. W tym roku marsz ma przejść przez miasto pod hasłem „Polska antybanderowska”. Manifestacja rozpocznie się o godz. 17:00 przy Dworcu Głównym PKP i przemaszeruje przez Wrocław na Ostrów Tumski. Zamknięcie marszu zaplanowano na pl. Katedralnym. Serdecznie zapraszamy Polskich Patriotów.
*****PO (9 listopada 2021 22:49)
Cytuję użytkownika: 11111
O której godzinie 11 listopada w Wałbrzychu wyrusza Marsz Niepodległości. Proszę o informację
Oj oj oj, marsz już był 06.11.2021 zorganizowany przez senator Agnieszkę Kołacz Leszczyńska .No tak tak już przeszedł, była masa ludzi chyba z 150,000 tyś. Cały Wałbrzych .A wiecie co *****PO
Roman 500 000 (9 listopada 2021 21:28)
Zaświecili je na rozkaz cara, żeby ludzie zapamiętali jak wygląda oświetlenie uliczne, albowiem lada moment nadejdzie czas wyłączeń.
11111 (9 listopada 2021 19:00)
O której godzinie 11 listopada w Wałbrzychu wyrusza Marsz Niepodległości. Proszę o informację
KiLoV (9 listopada 2021 14:59)
Lampy się świecą w całym Wałbrzychu, aby wałbrzyszanie mogli odnaleźć śmietniki, które dostarcza nam miłościwie panujący
jery (9 listopada 2021 13:15)
lampy świecą żeby oświecić ciemniaków którzy piszą durne komętaże
XYZ (9 listopada 2021 13:08)
Do palących się latarni wzywa się straż pożarną. Te lampy jak widać na zdjęciu po prostu świecą.
EKO pytanie (9 listopada 2021 10:31)
Gdzie są ukryte pojemniki na kołach na plastik szkło papier?
Mieszkaniec (9 listopada 2021 10:03)
A co ta lampa (z fotki) ma oświetlać- krzaki ? Może lepiej by nie świeciła. Podobna sytuacja koło sklepu "Polo" lampy oś oświetlają trawnik bo do alejki 10 metrów .Ale to teren SM Podzamcze i lokatorzy zapłacą .
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

podzamcze  |   lampy  |   walbrzych  |   ulica  |  

Wałbrzych (Waldenburg) na filmie z 1929 roku. Prawdziwy unikat

Podzamcze: 15-lat współpracy OSK z PTTK i ''Niezwykłe kadry 2023''

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij