Menu

Aqua Zdrój: sauny znów czynne

Aqua Zdrój otwiera sauny po pożarze jaki wybuchł w połowie września.  Oddajemy do użytkowania 2 sauny (fińską  oraz turecką), a także strefę odpoczynku wraz z tężnią solankową. - informuje Aqua Zdrój. 

 
 
Aqua Zdrój: sauny znów czynne
Sauny otwarte są w dni powszednie w godzinach 14:00 – 21:00. W weekendy oraz dni wolne od pracy od 06:00 do 21:00. W obszarze saunarium obowiązują, tak jak na całym obiekcie, zasady bezpieczeństwa związane z obostrzeniami COVID-19. W saunach obowiązuje limit 6 osób na każdą. Utrzymany zostanie dotychczasowy system rozliczania ze wejście do strefy saun (naliczanie za każdą minutę).


Sauny zamknięte zostały po pożarze do jakiego doszło w połowie września, gdy 65-letni mężczyzna polał olejkiem eterycznym rozgrzane kamienie.  Ogień udało się szybko ugasić, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. adm
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

WCH (12 listopada 2021 17:41)
ile kosztował remont i kto za niego zapłacił ? czy pan który spowodował szkody zapłaci za nie ?
Ostrożnie (12 listopada 2021 16:14)
Do kożystania z sauny należy być w 100% zdrowym po wygrzaniu w gorącej saunie niejeden dostał udaru bądź wylewu i został sparaliżowanym kaleką.

Dodaj komentarz

Aqua Zdrój  |   sauna  |   pożar  |  

Pobudka Górnika w II połowie (FOTO)

Spłonęło poddasze - pożar w Jedlinie Zdroju

MMA powraca do Wałbrzycha - CFN9 w Aqua Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij