Menu

Prelekcja o mauzoleum

Chyba nie ma w Wałbrzychu drugiego obiektu, który wzbudzałby tak skrajne emocje. Niezależnie, czy zaliczacie się do zwolenników czy przeciwników, warto poznać historię tej budowli, by wyrobić sobie o niej zdanie.

Prelekcja o mauzoleum

Biblioteka pod Atlantami zaprasza na prelekcję „Mauzoleum w Wałbrzychu. Trudne dziedzictwo?”, która odbędzie się 16 listopada o godz. 16.00 w Filii nr 1 z oddziałem dziecięcym na Nowym Mieście przy ul. Piłsudskiego 51-53.

 

Prelekcje poprowadzi Sława Janiszewska z Pracowni Regionalnej Biblioteki pod Atlantami. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Nowe Miasto – Nowa Biblioteka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Przypominamy, że dwa tygodnie temu grupa pasjonatów historii kolejny raz zorganizowała akcję sprzątania okolic mauzoleum. Zobacz więcej TUTAJ.

 

 

 

opr.plr

foto: archiwum

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Helmut (15 listopada 2021 17:55)
Dlaczego to jeszcze nie zostało wysadzone w powietrze ja się pytam?
Raff (15 listopada 2021 14:00)
Cytuję użytkownika: Jacek
Na 30 kwietnia przewidziane są uroczystości związane z urodzinami wodza które na żywo będzie transmitował TVN .
Dlaczego piszesz takie bzdury?! Milczenie jest złotem.
8,8 (15 listopada 2021 13:46)
#### ####!
Jacek (14 listopada 2021 22:29)
Na 30 kwietnia przewidziane są uroczystości związane z urodzinami wodza które na żywo będzie transmitował TVN .
Szczaw i Mirabelka (14 listopada 2021 22:20)
Zaproście fana mauzoleum-Mykytyszyna.

Dodaj komentarz

mauzoleum  |   totenburg  |   biblioteka  |   pod atlantami  |   prelekcja  |   historia  |  

Trwa remont w Bibliotece pod Atlantami

15 artystów na wystawie w Centrum Kultury w Głuszycy

Katarzyna Duda pisze o pracy w korpo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij