Dworczyk o Zalewskiej: Baba z magla

Baba z magla, przeżarta kłamstwem do szpiku kości - tak o Annie Zalewskiej miał pisać Michał Dworczyk do premiera Mateusza Morawieckiego. Kolejne domniemane wycieki z prywatnej skrzynki mailowej Dworczyka publikuje portal Poufna Rozmowa.

Korespondencja przypisywana Michałowi Dworczykowi i Mateuszowi Morawieckiemu dotyczy SMS-a, którego autorką była prawdopodobnie ówczesna Minister Edukacji Anna Zalewska. Pisze w nim: "sytuacja w Bystrzycy wygląda trochę inaczej ale to na później mam nadzieję że wszystko będzie dobrze proszę naszych by byli wcześniej wyjaśniam jeszcze problem jakichś list które tworzą urzędnicy" (pisownia oryginalna). Po nim pojawia się kolejna wiadomość: "Instytut w Międzylesiu ma kłopoty finansowe i zdiagnozowany konflikt w załodze info z ostrożności". Nie wiadomo do kogo adresowane były te wiadomości.

 

 

Komentując te SMS-y Michał Dworczyk miał napisać do Mateusza Morawieckiego "Przepraszam, ale powiem krótko - Anka zachowuje się jak baba z magla. Na dodatek przeżarta kłamstwem do szpiku kości..."

 

 

Europosłanka Anna Zalewska nie komentuje tych doniesień. Dziennikarzom Wirtualnej Polski przekazała "Nie komentuję maili, których pochodzenia nie znam".

 

Przypominamy, że niedawno przypisywano Michałowi Dworczykowi obrażanie Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja. Miał go nazwać "cynicznym facetem". Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

 

opr.plr

źródło: poufnarozmowa.com, wp.pl

foto: monter

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno