Proponował seks 14-latce. Prokuratura postawiła zarzuty 48-letniemu mężczyźnie

Zarzut składania propozycji małoletniemu poniżej lat 15 poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej usłyszał 48-letni mężczyzna, który umawiał się i proponował seks 14-latce. Mężczyzna przyjechał specjalnie z Niemiec by spotkać sie z dziewczynką. Grożą mu 2 lata więzienia. 


 

Mężczyzna wpadł w ręce policji dzięki akcji zorganizowanej przez organizację Wataha-Na Tropie Pedofilii . 48-latek od kilku tygodni korespondował z podającą się za 14-latkę "pozorantką" podstawioną przez Wtaha-Na Tropie Pedofili. Proponował wspólną kąpiel, przytulanie, spotkanie i inne czynności seksualne.  

Do zatrzymania doszło we wtorek (16 listopada)  w Świdnicy, gdzie mężczyzna miał mieszkanie i to właśnie tam planował spotkać się z dziewczynką. 
 

- Osobę podejrzaną ujęto w momencie przywitania się z naszą pozorantką i po wcześniejszym zgłoszeniu,  wraz z wszelkimi dowodami na nośnikach danych, przekazano patrolowi policji.  - poinformowała  Wataha-Na Tropie Pedofilii.

 W czwartek (18 listopada) świdnicka prokuratura przesłuchała mężczyznę. Usłyszał zarzut  składania propozycji za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej.

Jak informuje prokuratura, 48-latek potwierdził, że prowadził korespondencje, jednak nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.  Prokuratura wnioskowała o 3-miesieczny areszt. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia. 
 


 

adm
foto:  Organizacja Wataha-Na Tropie Pedofilii 
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno