Podczas Wielkiej Rapsodii Świdnickiej na scenie pojawiło się kilkunastu raperów

Odbyła się 8. edycja Wielkiej Rapsodii Świdnickiej. Na scenie pojawiło się kilkunastu raperów i instrumentalistów a na widowni ponad 150 widzów.

W sobotę odbyła się 8. edycja Wielkiej Rapsodii Świdnickiej. Na scenie pojawiło się kilkunastu raperów i instrumentalistów a na widowni ponad 150 widzów.
 
Większość występujących artystów to wykonawcy lokalni. Koncerty rozpoczął RaF a po nim na scenie pojawił się Fafik, który na zakończenie wykonał wspólny utwór z Noką, przechodząc płynnie do drugiej części wydarzenia czyli występów z livebandem. Po Noce pojawili się kolejno Kezu, Verde, Kartki z Rejonu i Madział. ten ostatni zaprezentował większą niż pozostali część autorskiego materiału w towarzystwie dj Markowego. Na zakończenie Nullizmatyk wykonał swój repertuar w dwóch odsłonach: z dj'em i również livebandem.
 
 
Głównym filarem tegorocznej Rapsodii była współpraca raperów i muzyków, którzy zaaranżowali ich autorskie utwory na gitarę, perkusję i bas nadając im nowy wymiar. W poniedziałek w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury nagrano część utworów "na setkę", kończąc tym samym tegoroczną edycję najbardziej rozpoznawalnego, cyklicznego wydarzenia hip-hopowego w regionie.
 
info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno