Menu

Kup kalendarz i wesprzyj Schronisko Dla Zwierząt

Kalendarz zawiera zdjęcia psów i kotów.  Liczy 28 stron, na których są piękne zdjęcia autorstwa  Anny Kuczyńskiej.

Kup kalendarz i wesprzyj Schronisko Dla Zwierząt
- Serdecznie zachęcamy, aby nabyć kalendarz – uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu. - informuje schronisko
 
 
Aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 44,00 zł) na zrzutkę, założoną przez Annę Bąk Stanną link znajdziesz tutaj
 
Należy podać dane: imię i nazwisko, ilość zakupionych kalendarzy. Liczba kalendarzy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć z zakupem
 
 
Zakupione kalendarze można odbierać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez fb schroniska
 
Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, proszone są  o przesłanie na  adres e-mail biuro@schronisko.walbrzych.pl danych do wysyłki kalendarza – sama wysyłka rozpocznie się pod koniec września 2021 r., poprzez firmę Inpost (możliwość wysyłki kalendarza do konkretnego paczkomatu).
 
red
foto: Schronisko Dla Zwierząt

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

schronisko  |   zwierzeta  |   kalendarz  |  

Wałbrzych szuka pieniędzy na nowe schronisko dla zwierząt

Muflony zajadają trawę obok Zamku Książ

Czy akcja odłowu dzików dała pozytywny skutek?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij