Poszukuje ich policja

Tym razem wałbrzyska policja poszukuje trzech meżczyzn, którzy prowadzili samochody pod wpływem alkoholu. Widzieliście ich?  

 

- Grzegorz Wierzbicki, Robert Skóra oraz Jarosław Głuszkiewicz to przestępcy poszukiwani listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu - informuje podkomisarz Marcin Świezy z wałbrzyskiej policji. 
 
Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.


Grzegorz Wierzbicki – lat 35 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kierowanie pojazdem stanie nietrzeźwości w recydywie.Robert Skóra - lat 52 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kierowanie pojazdem stanie nietrzeźwości w recydywieJarosław Głuszkiewicz – lat 46 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kierowanie pojazdem stanie nietrzeźwości


adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno