Ralph Kaminski otworzy Świdnickie Recenzje Muzyczne
Koncertem “Kora” w wykonaniu Ralpha Kaminskiego Świdnicki Ośrodek Kultury rozpocznie kolejną edycję Świdnickich Recenzji Muzycznych. To już 19 grudnia w sali teatralnej ŚOK a już w styczniu kolejne wydarzenia w ramach projektu.
 
 
Świdnickie Recenzje Muzyczne umożliwiają lokalnym fanom muzyki wpływ na repertuar koncertowy ŚOK oraz zdobycie nagród finansowych. Ralph Kaminski był jednym z najbardziej oczekiwanych artystów. Jego poprzednia płyta “Młodość” doczekała się świetnych, nagrodzonych w konkursie, recenzji od świdniczan: Róży Krawczyk i Adriana Holeckiego.
 
15 października ukazała się nowa płyta Ralpha Kaminskiego zatytułowana "KORA". Ralph sięgnął po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam, przepuszczając ją przez filtr intymności. Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl "KORA", który Ralph zaprezentował na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
 
Już w styczniu 2022 roku odbędą się kolejne wydarzenia związane ze Świdnickimi Recenzjami Muzycznymi:
 
8 stycznia
Koncert coverów w wykonaniu świdnickich artystów. Na scenie sali teatralnej ŚOK zaprezentują się doświadczeni wokaliści i wokalistki oraz młodzież Studia Piosenki La Chanson prowadzonego przez Darka Jarosa w Młodzieżowym Domu Kultury.
 
16 stycznia
Panel dyskusyjny z udziałem ogólnopolskich artystów. Pierwszym potwierdzonym gościem jest wokalista Nocnego Kochanka - Krzysztof Sokołowski.
 
17-18 stycznia
Warsztaty dziennikarskie dla uczniów szkół średnich. W ramach wsparcia dla chętnych do udziału w konkursie na najlepsze recenzje muzyczne, zajęcia poprowadzi Artur Rawicz - doświadczony dziennikarz i fotograf branży muzycznej
 
23 stycznia 
Zakończenie naboru tekstów do konkursu recenzji.
 
28 stycznia 
Wyniki konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych.
 
Szczegóły dotyczące koncertu Ralpha Kaminskiego i sprzedaż biletów dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury - TUTAJopr. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno