Menu

''Życie'' podrożało, a zwłaszcza towarzyskie

Spytaliśmy naszych czytelników o to, co ich zdaniem najbardziej podrożało. Większość wpisów można streścić jednym słowem „życie”.

''Życie'' podrożało, a zwłaszcza towarzyskie

Inflacja w kraju wzrosła już do około 7 %. Oznacza to, że Polacy muszą częściej łapać się za portfel. Co najbardziej podrożało zdaniem naszych czytelników?

 
Masło, pieczywo, alkohol, paliwo, węgiel, opłaty za mieszkania, życie. Dużo osób podkreśla, że imprezowanie stało się droższe. 
 
Niektórzy komentowali - Źle zadane pytanie. Powinno brzmieć co według Was nie podrożało
 
Trochę z przymrużeniem oka wymieniano też przyzwoitość, empatię, honor, kulturę osobistą  i moralność. 
 
 
Link do wszystkich komentarzy znajdziesz tutaj
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

smutny fakt (23 listopada 2021 11:39)
Najbardziej podrożał honor i patriotyzm i miłość do Polski. Niewielu stać a w PO to już nikogo.

Dodaj komentarz

drozyna  |   inflacja  |   ceny  |   zakupy  |   sonda  |  

Gość Dnia - Roman Szełemej

Miasto sprzedało budynek po dawnym przedszkolu za 1,3 mln zł

Na czym powinno oszczędzać miasto? Zdaniem mieszkańców na...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij