Menu

Ukradli flagi - nagrały i ch kamery. Jeden ze złodziei bez spodni.

Kilku młodych mężczyzn ukradło flagi ze świebodzickiego OSIR-u.  Podczas zabawy, jeden drugiemu ściągną spodnie...  i tak stali się bohaterami filmu, który zarejestrowały kamery monitoringu.  OSiR publikuje zdjęcia, czeka na zwrot flag i ogłasza konkurs na tytuł filmu. 

Ukradli flagi - nagrały i ch kamery. Jeden ze złodziei bez spodni.

Film ma spory potencjał na komedię, szczególnie kiedy jeden z Was ściągnął drugiemu portki.  Chłopaki, wszystko widać jak na dłoni. Czekamy do piątku na zwrot flag w sekretariacie OSiR Świebodzie bez konsekwencji. Po tym terminie nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże.  - informuje OSiR.

Pracownicy OSiR-u podeszli do sprawy z przymrużeniem oka. Ogłaszają też konkurs na tytuł filmu - można wygrać wejściówki na basen. 

Może mały konkurs na tytuł filmu? Nasza propozycja - "Skrojone flagi 2".
 

Czy OSiR  opublikuje film? Czy złodzieje oddadzą flagi?  Sprawa powinna wyjaśnić sie do piątku. 
 
 
 
adm
foto: OSiR Świebodzice. 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ARTUR (24 listopada 2021 9:26)
Tytuł; Dla Flagi będę nagi;
Andrzej (24 listopada 2021 9:02)
MYŚLĘ ŻE SKORO ROZEBRANY TO MU GORĄCO,A WIĘC TYTUŁ " NA GORĄCYM UCZYNKU"...
SZPITAL W PSZCZYNIE - DYREKTOR PO KROWI PLACEK (23 listopada 2021 11:41)
Cytuję użytkownika: bąk z d...y
Możliwie, że to ludzie bąkiewicza bo on skamle o pieniądze za marsz niepodległości. Biedak miał wydatki na kaganek nauki. Pożycza flagi i je sprzedaje później.
To ze PayPal ukradl Bakiewiczowi i Polskim patriotom kase, nazwywa sie zlodziejstwo, a nie problem Bakiewicza. Z czego tacy szabrownicy szpitala jak Szelemej sie ciesza. Zlodziejstwo, pedalstwo, szaber. To idzie w parze zawsze. Jakby wam sie oplacalo groby szabrowac, to byscie groby szabrowali. Zeby zlote z cial byscie wyrywali, jak zydowscy i niemieccy i ukrainscy naziole w Auschwitz.
Alimenty Kijowskiego (23 listopada 2021 11:38)
Cytuję użytkownika: bąk z d...y
Możliwie, że to ludzie bąkiewicza bo on skamle o pieniądze za marsz niepodległości. Biedak miał wydatki na kaganek nauki. Pożycza flagi i je sprzedaje później.
Jak tam puszki pelne na alimenciarza?? A Lempart pelna kasa ze zbiorek? Tour de Konstytucja i biedna kasta, uzbieraly co chcialy? A jak Margot? ten koles co nie wiedzial czy jest kobieta czy facetem, uzbiueral 100 tys i uciekl?? A jak zbiorka na nowe Ciwquaczento, dla chlopaka z wypadka z szeferem Szydlo? Tez uzbieralisicie i chlopaka okradliscie?? A jak zbiorka dla rodziny Izy z Pszczyny?? Ile uzbieraliscie dla osieroconego dziecka?? Nic. Na grobie tanczyliscie, ale dla rodziny nic.
bąk z d...y (23 listopada 2021 11:24)
Możliwie, że to ludzie bąkiewicza bo on skamle o pieniądze za marsz niepodległości. Biedak miał wydatki na kaganek nauki. Pożycza flagi i je sprzedaje później.
Zbyszek (23 listopada 2021 9:36)
Uchodźcy golodupcy

Dodaj komentarz

Świebodzice  |   OSiR  |   policja  |   112  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij