Menu

Zapadlisko w Czarnym Borze

Jak poinformował blog Wyprawy Leona w Czarnym Borze na wylocie Obwodnicy Czarnego Boru zapadła się część drogi. To nie pierwszy taki przypadek w tym miejscu.

Zapadlisko w Czarnym Borze

Do zdarzenia doszło na drodze prowadzącej do bocznicy kolejowej, tuż przy skrzyżowaniu Obwodnicy Czarnego Boru z drogą wojewódzką nr 367. Jak poinformował blog Wyprawy Leona za powstanie dziury w jezdni odpowiada prawdopodobnie uszkodzony rurociąg. Na miejscu pracują technicy z Wałbrzyskich Wodociągów. Do czasu zakończenia prac i potwierdzenia czy przejazd jest bezpieczny, droga będzie zamknięta.

 

Jak przypomina Rafał "Leon" Romanik nieopodal tego miejca znajdował się dawniej szyb "Wiesen" niemieckiej kopalni węgla, stąd zainteresowanie tematem popularnego blogera i eksploratora. Zwrócił on uwagę, że w 2009 roku z powodu zawalenia się stropu górniczego chodnika w jezdni powstało sporej wielkości zapadlisko.

 

 

 

opr.plr

źródło/foto: Wyprawy Leona

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jam (25 listopada 2021 18:15)
No zajefajna inwestycja. Jako to obwodnica? Ta droga ma standardy gminnej i w czesci jest powiatu wałbrzyskiego. Gejzery intelektu chcieli obwodnicę Gorc puścić tam tedy:))))
Analny marian (25 listopada 2021 4:38)
Cytuję użytkownika: Półgłówek
Siano jak tam pojechał to nawet rudy nie może go znaleźć. Zapadł się pod ziemię.
Analny marian pilnie potrzebny
Pukacz (25 listopada 2021 1:07)
Blog niech lepiej pati obserwuje...
Despero (24 listopada 2021 19:15)
To wina Loczka
UFO (24 listopada 2021 18:16)
Dziura jak po UFO - wyprawy kulfona i tajna broń spod chelmca.
Półgłówek (24 listopada 2021 15:51)
Siano jak tam pojechał to nawet rudy nie może go znaleźć. Zapadł się pod ziemię.

Dodaj komentarz

Czarny Bór  |   zapadlisko  |   droga  |   szyb kopalniany  |  

Wiadukt znika. Został tylko gruz

Burzą wiadukt na ul. Zachodniej (FOTO)

Ulica Zachodnia już zamknięta i tak będzie przez miesiąc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij