Super Koncert w Wałbrzychu. Muzyka Pink Floyd na żywo

4 grudnia zapraszamy do Filharmonii Sudeckiej. O godzinie 16:00 na scenie wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo.

Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt. 
 
Zespół Another Pink zagra koncert inspirowany trasą koncertową oraz płytą P.U.L.S.E 
Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych.
 
 
Podczas koncertu w Wałbrzychu zespół Another odwzoruje klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. 
 
Profil zespołu na fb znajdziesz tutaj
Profil zespołu na youtube znajdziesz tutaj
 
Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp i efekty laserowe. 
 
Odtworzona zostanie także prawie cała setlista utworów, która pojawiła się na trasie "Pulse". Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes" a także niesamowite "Great Gig in the Sky". 
 
Bilety można kupić TUTAJ  
 

Tak zespół zaprezentował się w Przemyślu

 

 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno