Nie zobaczymy filmu ze''złodziejem flagi bez spodni''

Prawdopodobnie czekaliście na film ze "złodziejem flagi bez spodni". Niestety (a może na szczęście) - nie obejrzymy go.  Złodzieje oddali łup, więc świebodzicki OSiR nie opublikuje filmu z kamer monitoringu ze złodziejem bez spodni.  

W ubiegłym tygodniu, czterej mężczyźni ukradli flagi z OSiR-u w Świebodzicach. Prawdopodobnie było przy tym sporo śmiechu i zabawy, ale pech chciał, że złodzieje zostali nagrani przez kamery monitoringu.  Jeden z nich, podczas "przejęcia" flag ściągnął drugiemu spodnie... 

Pracownicy OSiR-u podeszli do sprawy z przymrużeniem oka, na FB OSiR Świebodzice opublikowali zdjęcie i napisali:
 
Film ma spory potencjał na komedię, szczególnie kiedy jeden z Was ściągnął drugiemu portki.  Chłopaki, wszystko widać jak na dłoni. Czekamy do piątku na zwrot flag w sekretariacie OSiR Świebodzie bez konsekwencji. Po tym terminie nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże.   

Film miał zostać opublikowany, w przypadku, gdyby złodzieje nie oddali flag. OSiR ogłosił  też  konkurs na tytuł filmu - nagrodami były wejściówki na basen.

Filmu być może stałby się hitem, bo jak informował OSiR - "miał duży potencjał na komedię", ale nie obejrzymy go.  Złodziejaszki, prawdopodobnie by uniknąć sławy, zdecydowali się zwrócić łup. 
 
W piątek 26 listopada, w godzinach popołudniowych czterej młodzi mężczyźni stawili się w budynku OSiR Świebodzice. Zgodnie z wyznaczonym terminem, oddali skradzioną flagę (jedną z dwóch). Jak okazało się na miejscu wszyscy zainteresowani są osobami pełnoletnimi. Po dłuższej rozmowie z pracownikami OSiR'u ustalono, że mężczyźni odkupią i dostarczą do obiektu w tym tygodniu takie same, nowe flagi. 
 

A co konkursu - słowo się rzekło, więc OSiR przyznał nagrody w konkursie na film, którego jednak nie obejrzymy - listę zwycięzców znajdziecie na profilu FB OSiR Świebodzice.
Posty zamieszczone po kradzieży flag. 
 
 
adm
foto: OSiR Świebodzice. 
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno