Menu

Nie zobaczymy filmu ze''złodziejem flagi bez spodni''

Prawdopodobnie czekaliście na film ze "złodziejem flagi bez spodni". Niestety (a może na szczęście) - nie obejrzymy go.  Złodzieje oddali łup, więc świebodzicki OSiR nie opublikuje filmu z kamer monitoringu ze złodziejem bez spodni.  

Nie zobaczymy filmu ze''złodziejem flagi bez spodni''
W ubiegłym tygodniu, czterej mężczyźni ukradli flagi z OSiR-u w Świebodzicach. Prawdopodobnie było przy tym sporo śmiechu i zabawy, ale pech chciał, że złodzieje zostali nagrani przez kamery monitoringu.  Jeden z nich, podczas "przejęcia" flag ściągnął drugiemu spodnie... 

Pracownicy OSiR-u podeszli do sprawy z przymrużeniem oka, na FB OSiR Świebodzice opublikowali zdjęcie i napisali:
 
Film ma spory potencjał na komedię, szczególnie kiedy jeden z Was ściągnął drugiemu portki.  Chłopaki, wszystko widać jak na dłoni. Czekamy do piątku na zwrot flag w sekretariacie OSiR Świebodzie bez konsekwencji. Po tym terminie nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże.   

Film miał zostać opublikowany, w przypadku, gdyby złodzieje nie oddali flag. OSiR ogłosił  też  konkurs na tytuł filmu - nagrodami były wejściówki na basen.

Filmu być może stałby się hitem, bo jak informował OSiR - "miał duży potencjał na komedię", ale nie obejrzymy go.  Złodziejaszki, prawdopodobnie by uniknąć sławy, zdecydowali się zwrócić łup. 
 
W piątek 26 listopada, w godzinach popołudniowych czterej młodzi mężczyźni stawili się w budynku OSiR Świebodzice. Zgodnie z wyznaczonym terminem, oddali skradzioną flagę (jedną z dwóch). Jak okazało się na miejscu wszyscy zainteresowani są osobami pełnoletnimi. Po dłuższej rozmowie z pracownikami OSiR'u ustalono, że mężczyźni odkupią i dostarczą do obiektu w tym tygodniu takie same, nowe flagi. 
 
 
 

A co konkursu - słowo się rzekło, więc OSiR przyznał nagrody w konkursie na film, którego jednak nie obejrzymy - listę zwycięzców znajdziecie na profilu FB OSiR Świebodzice.
Posty zamieszczone po kradzieży flag. 
 
 
adm
foto: OSiR Świebodzice. 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gru (29 listopada 2021 22:31)
Cytuję użytkownika: ZROB FILMIK Z LAZIENKI
JAK SIE TWOJA STARA ROZBIERA I DAJ DO SIECI, POOGLADAMY SOBIE JEDEN Z DRUGIM ZAWIEDZIONY. PRZYPOMNE, ZE UPUBLICZNIANIE FILMOW BEZ ZGODY NAGRANEGO JEST NIELEGALNE.
Jak zasłonisz mordy to możesz. Ale możesz tak zasłonić ze pozna się po stylu ubierania,ruchach itp.
Swiebodzicz (29 listopada 2021 22:29)
Andrzej, Karol i Adam. Was to nawet w lesie poznać idzie
ZROB FILMIK Z LAZIENKI (29 listopada 2021 15:47)
JAK SIE TWOJA STARA ROZBIERA I DAJ DO SIECI, POOGLADAMY SOBIE JEDEN Z DRUGIM ZAWIEDZIONY. PRZYPOMNE, ZE UPUBLICZNIANIE FILMOW BEZ ZGODY NAGRANEGO JEST NIELEGALNE.

Dodaj komentarz

Świebodzice  |   OSiR  |   policja  |   112  |  

Duża akcja poszukiwawcza — zaginął Robert Stec

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij