10 klas na zdalnym nauczaniu w Wałbrzychu. A jak w województwie ?

Nie jest najgorzej,  w wałbrzyskich szkołach tylko 10 klas uczy się zdalnie. W ubiegłym tygodniu było ich 61.  Sprawdzamy ile szkół w województwie wprowadziło naukę hybrydową. 
 

W minionych tygodniach w wałbrzyskich szkołach odnotowano wzrost liczby klas, które uczyły się zdalnie. Na zdalnym nauczaniu dwa tygodnie temu było całe IV Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 23. W ubiegłym tygodniu w domu uczyli się uczniowie wałbrzyskiego "Energetyka". 

Tydzień temu na zdalnym nauczaniu było 61 klas. Dziś odnotowujemy spadek liczby klas uczących się zdalnie. Jak informuje wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska , dziś na zdalnym nauczaniu w wałbrzyskich szkołach mamy 10 klas  - 5 w szkołach podstawowych i 5 w średnich. 

 

A jak wygląda sytuacja na Dolnym Śląsku? 

Przedszkola - na 1101 placówek, jedno przedszkole zostało zamknięte, w systemie mieszanym pracuje 41 placówek (to 4,1 % wszystkich przedszkoli w województwie)

Szkoły podstawowe - na 882 szkoły, 3 placówki uczą się zdalnie. Nauczanie hybrydowe odbywa się w 176 szkołach (to 19,95 % wszystkich szkół) 

Szkoły ponadpodstawowe - na 796 placówek, 76 szkół wprowadziło naukę hybrydową .
 

pos

foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno