Siatkówka: Kolejny dwumecz Chełmca

Dla siatkarskich kibiców szykuje się podwójna uczta, bowiem na parkiet wybiegną obie ekipy seniorskie Chełmca: zarówno III jak i II ligowa.

W niedzielę 14 listopada w trzech setach seniorzy przegrali przed własną publicznością z drużyną Eco-Team AZS Stoeltzle Częstochowa. Szansa na rehabilitację przyjdzie po niemal równo dwóch tygodniach przerwy.
 
O ile pierwszy tydzień planowo (pauza w gronie 13 ekip) o tyle druga wymuszona. Nasz niedawny rywal KS Volley Miasteczko Śląskie wycofał się z rozgrywek. Podopieczni Fabiana Kurzawińskiego są zatem głodni nie tylko gry ale i odbudowania zaufania wałbrzyskich kibiców – najbliższa okazja to sobotnie starcie z Hetmanem Włoszczowa, które rozpocznie się o godzinie 18:00.
 
W lepszych nastrojach do swojego pojedynku podejdą rezerwy. W minioną sobotę w Głuszycy podopieczni trenerów Ratajczaka i Jerzyka gładko pokonali JKS Spartakus Jawor wskakując na fotel wicelidera ligi. Drużyna na 8 rozegranych spotkań zanotowała aż 7 zwycięstw co daje 16 punktów (jeden punkt straty do lidera z Namysłowa). Do Hali Mistrzów przyjedzie pretendent do awansu WKS Volley Wilczyce. Jak zaprezentuje się młodzież? Tego dowiemy się już o godzinie 15:00 w najbliższą sobotę.
 
Pamiętamy również o meczach naszej młodzieży, które toczyć się będą pod znakiem wrocławskiej Gwardii. Najpierw juniorzy młodsi (sobota 10:00 hala IV LO) podejmą swoich rywali, następnie w niedzielę juniorzy starsi o godz. 11:00 ponownie zmierzą się z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska. 
 
Sobota 4.12.2021
 
Dolnośląska Liga Juniorów młodszych
Chełmiec Wałbrzych – Gwardia Wrocław I
godz. 10:00 – hala IV LO ul. Sokołowskiego
 
III liga mężczyzn
Chełmiec Wałbrzych II – WKS Volley Wilczyce
godz. 15:00 – Hala Wałbrzyskich Mistrzów
 
II liga mężczyzn
Chełmiec Wałbrzych – Hetman Włoszczowa
godz. 18:00 – Hala Wałbrzyskich Mistrzów
 
Niedziela 5.12.2021
 
Dolnośląska Liga Juniorów
Chełmiec Wałbrzych – Gwardia Wrocław I
godz. 11:00 – hala IV LO ul. Sokołowskiego
 
red
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno