Menu

350 paczek rozda Mikołaj w dzielnicy Biały Kamień

Święty Mikołaj potwierdził, że w poniedziałek 6 grudnia, jak co roku będzie rozdawał prezenty w dzielnicy Biały Kamień. Jego pomocnicy z Rady Wspólnoty Samorządowej już przygotowują paczki z prezentami dla 350 dzieciaków, które wysłały listy za pośrednictwem RWS-u.

350 paczek rozda Mikołaj w dzielnicy Biały Kamień
Tradycja mikołajkowych spotkań organizowanych przez Radę Wspólnoty Samorządowej w dzielnicy Biały Kamień ma już prawie 30 lat. Mikołaja nie zatrzymała w tym roku pandemia, choć planowane duże spotkanie trzeba było kolejny raz przeorganizować na indywidualne wręczanie paczek w siedzibie RWS.
 
- Pojawi się u nas z samego rana. Może już w nocy przyjedzie, więc dzieci powinny go wcześnie wypatrywać. Na pewno złoży wizytę u nas przy ul. Andersa ze słodyczami - mówi Ryszard Nowak przewodniczący RWS Biały Kamień-Konradów.
 
Jak udało nam się ustalić, Mikołaj odwiedzi m.in. Dom Seniora przy ul. Andersa, a następnie będzie wręczał paczki w siedzibie RWS-u. Oczekuje na niego ponad 350 dzieciaków, które wcześniej pisały do niego listy.
 
- Na przykład Wiktor napisał, że chciałby dostać samochód Ferrari. Chłopiec o imieniu Mikołaj napisał "wierzę, że do mnie przyjedziesz, pozdrawiam cię gorąco. Proszę o dużo zdrowia dla mojej rodziny i dla wszystkich wałbrzyszan" - mówi Ryszard Nowak.
 
 
 
Mikołajowi w przygotowaniu 350 paczek pomagają także prezes FRW Robert Jagła, prezes KSS Bartnica Jakub Madej, prezes MZB w Wałbrzychu Kacper Nogajczyk, sekretarz miasta Wałbrzycha Joanna Stypułkowska, senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, radna Małgorzata Wiłkomirska, Beata Karzyńska, Dorota Rutkowska i dr Halina Macioszek-Gibała.
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Dorotka (5 grudnia 2021 21:24)
Cytuję użytkownika: Pytanie
Mam tylko jedną wątpliwość skoro rady powstały uchwałą radnych miasta w 2004 roku to jak to jest możliwe że Pan Nowak rozdaje paczki od 30 lat? Albo ktoś nie umie liczyć albo dodaje sobie lata, aby ładnie wybrzmiewało!
Ja pamiętam ja pan Nowak rozdawał paczki w przedszkolu 13 i szkole 37 na Piaskowej Górze zanim jeszcze był radnym. Więc nikt tutaj lat sobie na pewno nie dodaje bo nie trzeba być radnym żeby robić coś dobrego dla innych.
Pytanie (4 grudnia 2021 21:29)
Mam tylko jedną wątpliwość skoro rady powstały uchwałą radnych miasta w 2004 roku to jak to jest możliwe że Pan Nowak rozdaje paczki od 30 lat? Albo ktoś nie umie liczyć albo dodaje sobie lata, aby ładnie wybrzmiewało!
Jja (4 grudnia 2021 12:56)
Bardzo dobrze i prężnie działającą wspólnota.Szkoda że ekipa że Starego Zdroju nie bierze z nich przykladu

Dodaj komentarz

RWS Biały Kamień  |   Mikołaj  |   prezenty  |   Ryszard Nowak  |  

Blisko 500 osób na starcie Mikołajkowego Biegu dla Hospicjum.

Choinka w Boguszowie. Lampki włączył Mikołaj

Bezpieczne Wakacje ze Strażą Miejską w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij