Muzyka Pink Floyd na żywo - mamy dla Was zaproszenia

Mamy dla Was zaproszenia na koncert  zespołu Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Koncert juz w sobotę w wałbrzyskiej Filharmonii Sudeckiej. 

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na sobotni koncert na godzinę 16:00. Trzy pierwsze osoby, które wyślą do na e-mail na adres: redakcja@walbrzych24.com, punktualnie o godzinie 12:00 otrzymają zaproszenia (wyślemy je e-mailem).  
 
 
Podczas koncertu w Wałbrzychu zespół Another odwzoruje klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. 
 
Profil zespołu na fb znajdziesz tutaj
Profil zespołu na youtube znajdziesz tutaj
 
Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp i efekty laserowe. 
 
Odtworzona zostanie także prawie cała setlista utworów, która pojawiła się na trasie "Pulse". Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes" a także niesamowite "Great Gig in the Sky". 
 
Bilety można kupić TUTAJ  
 

Tak zespół zaprezentował się w Przemyślu

 


 
red/adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno