Menu

22 389 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 45 osób

Mamy 22 389 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Są 42 nowe zakażenia w Wałbrzychu.  

22 389 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 45 osób
Zakażone osoby pochodzą z województw: 
 
mazowieckiego (3469), 
śląskiego (3450), 
wielkopolskiego (2280), 
dolnośląskiego (2248), 
małopolskiego (1910), 
pomorskiego (1462), 
łódzkiego (1240),
kujawsko-pomorskiego (1128), 
opolskiego (873), 
zachodniopomorskiego (838), 
podkarpackiego (742), 
warmińsko-mazurskiego (712), 
lubuskiego (641), 
lubelskiego (505), 
 
 
świętokrzyskiego (424), 
podlaskiego (308). 
 
 
 
 
Z powodu COVID19 zmarło 19 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 26 osób.
 
Liczba zakażonych koronawirusem 3 671 421/ 85 675 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

paweł (5 grudnia 2021 13:52)
Ktoś podszywa się pod mnie wykorzystując moją trudną sytuację, w której się znalazłem.

Dodaj komentarz

covid  |   wirus  |   zakazenia  |   statystyki  |  

Jak poszło wałbrzyskim maturzystom?

Ile samochodów jest w Wałbrzychu?

W Wałbrzychu mieszka Melisa, Valentino i Gaja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij