Menu

Zebrali ponad 32 tys. dla wałbrzyskiego hospicjum

Moc Świętego Mikołaja zadziałała - ponad 32 tys. zł udało się zebrać dla wałbrzyskiego Hospicjum podczas II Biegu Mikołajkowego. W biegu wystartowało blisko 300 biegaczy.  

 
 
Zebrali ponad 32 tys. dla wałbrzyskiego hospicjum
Biegacze mieli do pokonania 5 kilometrów, na starcie stanęło 263 biegaczy i... dzieci, które pobiegły na 100 metrów. W tym roku udało się zebrać  32.853,24 zł.  

- Wielkie zaangażowanie wszystkich uczestników, sponsorów, lokalnych mediów i wolontariuszy pozwoliło pozyskać środki finansowe na przygotowanie paczek i spełnić marzenia dzieci po zgonach bliskich w naszym hospicjum, marzenia dzieci terminalnie i nieuleczalnie chorych, które znajdują się pod opieką hospicjum oraz marzenia pacjentów z hospicjum domowego i stacjonarnego. Teraz na Świętego Mikołaja w Hospicjum czeka pracowity okres zdobywania i rozdawania prezentów. I to wszystko dzięki Wam. - dziękowała prezes wałbrzyskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej, Renata Wierzbicka. 

 
 

adm
foto:  użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Bieg Mikołajowy dla Hospicjum: zebrali ponad 55 tys. zł.

Blisko 500 osób na starcie Mikołajkowego Biegu dla Hospicjum.

Karol Okrasa gotował w hospicjum

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij