Menu

''8874'' - Premiera wałbrzyskiej gry znów przesunięta

Miała się ukazać w czwartym kwartale 2021 roku, ale premiera znów się przeusneła. Wałbrzyska gra 8874, której demo dostępne jest od dłuższego czasu, ma ukazać się na platformie Steam. 

''8874'' - Premiera wałbrzyskiej gry znów przesunięta
Na platformie Steam widnieje następująca informacja. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok. 
 
 
Akcja gry toczy się  w malowniczych okolicach Książańskiego Parku Krajobrazowego.
 
8874 to przygodowa platformówka z licznymi zagadkami logicznymi, w której historia miesza się ze słowiańskimi legendami, drugą wojną światową i zjawiskami paranormalnymi.
 

 

Wydawcą gry jest Art Games Studio
 
Zagrać w demo można tutaj 
 
Fabuła gry:
 
Wiktor - młody, wycofany chłopiec - budzi się w mglistej, pozornie opuszczonej krainie w której nie wszystko jest tym, czym wydaje się być na pierwszy rzut oka. Gracze odkryją  powód, dla którego znalazł się w tym miejscu oraz wydarzenia, które to poprzedziły.
 
 
 
Jak informują twórcy 
 
- Rozwiązuj angażujące zagadki
 
- Sprawdź się w zręcznościowych elementach platformowych
 
- Przetrwaj spotkania z bytami zamieszkującymi las
 
- Używaj światła latarki aby odkrywać sekrety i zachować zdrowe zmysły
 
-Poznawaj postacie z niejasnymi zamiarami wobec Wiktora, a także otaczającego je świata
 
- Odkryj powód dla którego chłopiec znalazł się w konkretnym miejscu o konkretnym czasie
 
red
foto:  Steam
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Piwniczny gracz (8 grudnia 2021 11:32)
Szczerze mówiąc przypomina mi się Uprising44 kiedy widzę te grę. Skojarzenia same się nasuwają - projekt promujący naszą historię, za którym człowiek chciałby stanąć murem i życzyć mu sukcesu, ale zwyczajnie nie może widząc jak topornie jest wykonany. Niedoróbki na każdym kroku, wiecznie przesuwana premiera... Nawet estetycznie nie prezentuje się to dobrze. Ponadto, czy mnie pamięć nie myli, czy produkcja tej gry nie została w jakiś sposób wsparta przez sam Wałbrzych?
Ratuszowy Gracz (8 grudnia 2021 9:21)
- Odkryj powód dla którego chłopiec Romek znalazł się w konkretnym szpitalu o konkretnym czasie* - Rozwiązuj angażujące zagadki braku ryb w Szczawniku*- Sprawdź się w zręcznościowych elementach platformowych jazdy ul.1Maja*- Przetrwaj spotkania z bytami zamieszkującymi ratusz*- Używaj światła latarki aby odkrywać wydatki cara i zachować zdrowe zmysły*-
Buhahhh (7 grudnia 2021 20:29)
ŻENADA!

Dodaj komentarz

demo  |   gra  |   8874  |   przygodowka  |   platformowka  |   game  |   walbrzych  |   steam  |   demo  |   play  |   buy  |   test  |   art games  |  

Mieszkaniec Szczawna wyczyścił tunel

Trzeci świat na Podgórzu. Brud, rudery i biegające szczury

History Hiking: Opuszczona ciężarówka, ukryte skarby... co skrywają...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij