Menu

Policjanci przygotowali prezenty dla seniorów

Policjanci dwiedzili Dom Seniora - Rusinowa, aby przekazać seniorom świąteczne paczki. W przekazanych paczkach znalazły się między innymi artykuły spożywcze, słodycze, przybory higieniczne oraz kosmetyki.

Policjanci przygotowali prezenty dla seniorów
„Listy do Mikołaja” to tytuł akcji, którą po raz kolejny organizuje Stowarzyszenie Nestor wraz z pracownikami Domu Seniora Rusinowa w Wałbrzychu. Dzięki niej zostają spełnione marzenia mieszkańców Domu i uczestników zajęć w Dziennych Domach Pomocy. Ich potrzeby nie są wygórowane. Dla części z nich to tylko słodycze, kawa, czy kosmetyki.
 
Do świątecznej akcji włączyli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Policjanci przygotowali paczki i odwiedzili Dom Seniora - Rusinowa , aby przekazać im prezenty świąteczne. Drobne podarunki sprawiły ogromną radość seniorom, którzy podziękowali mundurowym piękną kartką z życzeniami.
 
 
Do akcji może dołączyć każdy. Do 15 grudnia jest czas na przekazanie paczek. 
 
Akcja Listy do Świętego Mikołaja trwa. Ludzie się zgłaszają i przynoszą różnego typu rzeczy. Zgłosiło się do nas dużo instytucji . Jest już zrobione ponad 70 paczek. - informuje organizatorka akcji Dorota Zarzycka
 
 
Akcja organizowana jest po raz trzeci. Listy seniorów umieszczane są na specjalnej stronie tutaj . Możecie wybrać jeden z nich i spełnić marzenia jego autora. Seniorzy nie mają wielkich wymagań, a sprawienie im prezentu na pewno ich ucieszy. 
 
Paczki można przekazywać do sekretariatu Domu Seniora - Osiedle Górnicze 19A 
W razie pytań czy wątpliwości - można ustalić przekazanie paczki pod numerem telefonu 74 844 68 65   lub. 503. 631. 749.  (w godz. 8:00 - 15:00)
 
 
 

Komentarze

Ula (7 grudnia 2021 20:54)
Cytuję użytkownika: waubrzyszanin
Fczonsajone - czegoto sie nierobi dla pijau
A może napisz po polsku?
waubrzyszanin (7 grudnia 2021 20:01)
Fczonsajone - czegoto sie nierobi dla pijau

Dodaj komentarz

kartki  |   mikolaj  |   paczki  |   seniorzy  |  

Nowa Rada Seniorów wybrana na kolejne 3 lata

Głuszyca: Złote Gody siedmiu par

100 seniorów objętych teleopieką w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij