Nagi prokurator - chcą obniżyć mu pensję

Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego ma podjąć decyzje o obniżeniu wynagrodzenia prokuratorowi Maciejowi W., który we wrześniu spacerował nagi po Świdnicy. Wcześniej został zawieszony. 
 

Na początku września, nagi mężczyzna spacerował  w okolicach ul. Rolniczej, Kilińskiego i Kopernika w Świdnicy. Odwiedził między innymi okoliczny sklep. Policję poinformowali mieszkańcy. 

– Był to prokurator pełniący służbę w jednej z jednostek okręgu świdnickiego, przebywający w tym momencie na urlopie – mówił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy,   Tomasz Orepuk. 

38-latek został zatrzymany przez policję, był pijany. Później przekazany został rodzinie.

Prokurator został zawieszony w czynnościach służbowych. Teraz Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego ma podjąć decyzję o obniżeniu wynagrodzenia Maciejowi W. - informuje swidnica24.pl.

Jak informuje świdnicki portal, Sąd Dyscyplinarny przy Prokuratorze Generalnym już wcześniej obniżył wynagrodzenie Macieja W. o 30%., Prokurator Regionalny we Wrocławiu odwołał się jednak od tej decyzji, wnioskując o zmianę wysokości obniżenia wynagrodzenia do 50%.. 
 

adm

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno