Menu

Wyciąg Górnik w Rzeczce czynny od soboty

Dobre wiadomości dla narciarzy - rusza sezon narciarski w Rzeczce. Miłośnicy białego szaleństwa mogą przypinać narty już w sobotę, a nawet już w piątek - bo w piątkowy wieczór ruszy wyciąg nr 5. Na Dzikowiec będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

 
Wyciąg Górnik w Rzeczce czynny od soboty
Wyciąg nr 5 będzie czynny już od piątku od godziny 17:00, wyciąg numer 1 ruszy w sobotę o godzinie 9:00. To dobre informacje dla narciarzy. Przygotowywanie stoków trwa już od kilku dni.  Miłośnikom białego szaleństwa życzymy udanego sezonu :).

Na otwarcie stoku na Dzikowcu, niestety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - jest szansa, że "na Dziku" pojeździmy już w okolicach świąt. 


Cennik karnetów znajdziecie TUTAJ
 
 
 


adm
foto: KWN Górnik
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ski Sowa (11 grudnia 2021 6:21)
Szkoła narciarsko-snowboardowa Ski Sowa zaprasza na szkolenia ⛷️????????. Stacjonujemy w Rzeczce przy wyciągu nr 2 KWN Górnik. Zapisy na lekcje oraz wszelkie informacje na www.nartyrzeczka.pl oraz pod nr: 501 106 133 Do zobaczenia na stoku!
as (9 grudnia 2021 14:47)
+ 10 za parking.
Zniesmaczony (9 grudnia 2021 14:07)
A na Dzikowcu ruszamy w 2022 roku . Brawo Pani Burmistrz
11111 (9 grudnia 2021 14:01)
Super !!!

Dodaj komentarz

narty  |   wyciągi narciarskie  |   śnieg  |   stoki narciarskie  |  

Będzie wyciąg na Wielką Sowę?

Wypadek na stoku. LPR w akcji

Ferie na Dzikowcu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij