Menu

Budowa Obwodnicy na zdjęciach z drona

Kolejna porcja zdjęć od wykonawcy Obwodnicy Wałbrzycha. Zobaczcie postęp prac na zdjęciach z drona. 

Budowa Obwodnicy na zdjęciach z drona

 

 

red

foto: Budimex

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ja (13 grudnia 2021 18:03)
a potem bedzie zdziwienie,ze przyjda kontrole. Przy takim poslizgu i takiej wartości to raczej normalne
Heniutek (12 grudnia 2021 9:53)
Nic nowego nie pokazujecie. Przy tej obwodnicy pracuje kilka osób, jak robią na Wysockiego to nigdzie nic więcej się nie dzieje. W takim tempie do czerwca tego nie skończą.
Asfaltowy PR (10 grudnia 2021 11:15)
Cytuję użytkownika: Ola
Niesamowicie to wygląda. Warto jeszcze trochę poczekać.
Na co? Rondo Tesco już gotowe,a pasy zamknięte.Nie liczę świateł, bo te sparaliżują ruch.
Ola (9 grudnia 2021 20:19)
Niesamowicie to wygląda. Warto jeszcze trochę poczekać.
Romus szalej (9 grudnia 2021 18:45)
Jeszcze z satelity to nagrajcie
inż. A. Partacz (9 grudnia 2021 18:38)
A co z pstrągami ze Szczawnika? Są już czy dr Szełemej jeszcze nie zarybił? Po wyrzuceniu go ze szpitala ma teraz o wiele więcej czasu, powinien spełnić obietnicę. A może duma jak tu wytruć nas "Mobruczanką"?

Dodaj komentarz

obwodnica  |   dron  |   budowa  |   budimex  |   postep  |   prac  |  

Miesiąc z Europejką

Pociski koło policji: zamknięta część obwodnicy, ul. Kolejowa i Reja

Ochotnicza (i lotnicza) Straż Pożarna w Boguszowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij