Menu

Studenci zrobili niespodziankę seniorom

Przynieśli prezenty i rozweselili podopiecznych Domu Seniora Rusinowa. Studenci pielęgniarstwa umilili przedświąteczny czas podopiecznym placówki, dla których sama obecność młodych ludzi i pamięć była ogromnym powodem do radości.

Studenci zrobili niespodziankę seniorom
Świąteczny okres to odpowiedni czas na spełnianie dobrych uczynków i pomaganie, dlatego też studenci I roku pielęgniarstwa z inicjatywy dwóch studentek Oliwii Kanik i Elwiry Horeglad przygotowali świąteczną niespodziankę podopiecznym Domu Seniora Rusinowa w Wałbrzychu. Studenci wykorzystując własne środki finansowe i zdolności artystyczne stworzyli 50 upominków dla seniorów.
 
 
8 grudnia br. za zgodą dyrekcji Domu Seniora Rusinowa udali się z wizytą do podopiecznych i we wspólnym gronie przy melodii z saksofonu uzdolnionej studentki Natalii Pawłowskiej kolędowali, umilając tym samym okres świąteczny starszemu pokoleniu. Swoją wizytę studenci pielęgniarstwa zakończyli rozdaniem wszystkim seniorom upominków od Świętego Mikołaja. 
 
 
 
W trakcie wizyty na ręce Pani Dyrektor studenci złożyli również 10 prezentów zakupionych w ramach wałbrzyskiej akcji „Wałbrzyscy Seniorzy piszą listy do Świętego Mikołaja”. Prezenty te zostaną wręczone właścicielom listów 22 grudnia br. podopiecznym z Domu Seniora Rusinowa, jak i podopiecznym Dziennego Domu Pobytu, mieszczącego się na Podzamczu. 
 
opr.plr
foto/źródło: Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Dom Seniora Rusinowa  |   PUAS  |   studenci  |   seniorzy  |   listy  |   mikołaj  |  

Najnowsze osiągnięcia chirurgii okulistycznej

Spotkanie Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich (FOTO)

Tłumaczyli seniorom jak nie dać się oszukać

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij