Tenisowe Talenciaki 2021

Zakończyły się zmagania w ogólnopolskim cyklu turniejów do lat 10 – TALENCIAKI 2021. Zobacz jak poszło na zawodach reprezentantom KT Szczawno-Zdrój.

Zawody były wyjątkowe bowiem patronat oraz nadzór organizacyjny nad cyklem pełnił Polski Związek Tenisowy oraz Ministerstwo Turystyki i Sportu. Rywalizacja zakończyła się turniejem MASTERS na obiekcie SCT Pszczyna, w którym mogli wziąć udział jedynie zawodnicy zaproszeni przez związek.

 

 

Również KT Szczawno Zdrój miało swoich reprezentantów na tych prestiżowych, podsumowujących zawodach w osobie Kajetana Kosińskiego oraz Mikołaja Arenta, który jest nowym reprezentantem klubu z Uzdrowiska.

 

 

Obaj chłopcy doskonale wykorzystali swoje zaproszenia do Mastersa bowiem Mikołaj Arent zwyciężył w singlu oraz deblu grając w parze z Aleksandrem Jadczakiem z Łodzi. Natomiast Kajetan Kosiński, który był najmłodszym uczestnikiem turnieju dotarł do półfinału gdzie musiał uznać wyższość właśnie Mikołaja Arenta i zadowolić się trzecim miejscem. W deblu Kajtek grając w parze z Janem Hałaczkiewiczem z Sopotu zajęli trzecie miejsce. 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno