Menu

Tenisowe Talenciaki 2021

Zakończyły się zmagania w ogólnopolskim cyklu turniejów do lat 10 – TALENCIAKI 2021. Zobacz jak poszło na zawodach reprezentantom KT Szczawno-Zdrój.

Tenisowe Talenciaki 2021

Zawody były wyjątkowe bowiem patronat oraz nadzór organizacyjny nad cyklem pełnił Polski Związek Tenisowy oraz Ministerstwo Turystyki i Sportu. Rywalizacja zakończyła się turniejem MASTERS na obiekcie SCT Pszczyna, w którym mogli wziąć udział jedynie zawodnicy zaproszeni przez związek.

 

 

Również KT Szczawno Zdrój miało swoich reprezentantów na tych prestiżowych, podsumowujących zawodach w osobie Kajetana Kosińskiego oraz Mikołaja Arenta, który jest nowym reprezentantem klubu z Uzdrowiska.

 

 

 

Obaj chłopcy doskonale wykorzystali swoje zaproszenia do Mastersa bowiem Mikołaj Arent zwyciężył w singlu oraz deblu grając w parze z Aleksandrem Jadczakiem z Łodzi. Natomiast Kajetan Kosiński, który był najmłodszym uczestnikiem turnieju dotarł do półfinału gdzie musiał uznać wyższość właśnie Mikołaja Arenta i zadowolić się trzecim miejscem. W deblu Kajtek grając w parze z Janem Hałaczkiewiczem z Sopotu zajęli trzecie miejsce. 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Szczawno-Zdrój  |   tenis  |   KT Szczawno-Zdrój  |   tenisiści  |   sport  |   korty  |  

Miesiąc z Europejką

Kibice Górnika Wałbrzych na mundialu

Koszykówka: Górnik przegrywa z MKKS Żak Koszalin

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij