Menu

Były krawaty Tuska i Leppera, co będzie tym razem ?

Był krawat Donalda Tuska i krawat Andrzeja Leppera. Był też rękopis "Ballady dziadowskiej o Wałbrzychu" autorstwa Artura Andrusa . Co będzie w tym roku? Wesprzyj WOŚP i przekaż fanty na licytację. 
 
 
Były krawaty Tuska i Leppera, co będzie tym razem ?
- By licytacje były udane potrzebujemy jak największą liczbę fantów, przedmiotów, usług –  mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Ważne by fanty były oryginalne, jak na przykład krawat Andrzeja Leppera czy Donalda Tuska.  Licytowano również przejażdżkę samochodem Straży Miejskiej. Przejżdżka - niby nic wielkiego, jednak podjechać do pracy (a właściwie zostać przywiezionym) samochodem Straży Miejskiej albo zabrać samochodem straży dziewczynę na randkę - robi wrażenie.  
 
- Im bardziej zakręcony przedmiot czy usługa, tym większą kwotę w czasie licytacji uzyskujemy. Mamy już złote serduszko, które, jak co roku, przygotowuje Grzegorz Śmigiel, mistrz złotnictwa. Za moment je pokażemy. Mamy obrazy, pamiątki osobiste sportowców, płyty, wkrótce dotrą do nas także gadżety WOŚP – wyjaśnia Jarosław Buzarewicz.

Przedmioty i usługi przekazywane na licytacje to ważna część zebranych pieniędzy na rzecz WOŚP. Bywa, że jest to nawet kilkanaście tysięcy złotych.
 
 
"Ballada dziadowska o Wałbrzychu" - choć sam tytuł nie brzmi najlepiej, jednak rękopis autorstwa Artura Andusa, to fant który chętnie był licytowany. 

By nie było dziadowsko - WOK zwraca się z prośbą o przekazywanie ciekawych fantów. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku wałbrzyski sztab zebrał ponad 200 tysięcy złotych. 

Bijamy w tym roku rekord? 

Przekazujcie fanty -  najważniejsze by były zabawne. Z przedmiotami czy usługami można zgłaszać się do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze i w Starej Kopalni.
 
pos
foto:  pos
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Polus (16 grudnia 2021 14:30)
A owsik niech weźmie sie do roboty a nie adalej bedzie wysyłał dzieci aby żebrały a on bedzie liczyl kasę ciekawe kto w tym roku straci życie przez kiepska organizacje
Jasne (14 grudnia 2021 10:17)
"rękopis autorstwa Artura Andusa" jaki specjalista od qltury takie fanty i fakty.
Tommy Montana (14 grudnia 2021 9:43)
Psy szczekają,karawana idzie dalej
Owsik Pazerny (13 grudnia 2021 21:50)
Cytuję użytkownika: Jacek
Proponuję oddać na licytację ,tego misia spod szpitala,baner Murem za Romanem.Fanty oryginalne,Czyż nie?
A niezjedzona zupa przez Festyniarki na orplowym zbiegowisku przy garach?
TUSK I JEGO CZERWONI KUMPLE (13 grudnia 2021 17:19)
KTORYM GLOSY LICZYL PODCZAS NOCNEJ ZMIANY, TO ZALOZYLI KRAWAT LEPPEROWI NA SZYJE, ZA TO ZE MOWIL O TALIBACH W KLEWKACH I INNE RZECZY SZYFREM O KOMUCHACH. TAK ZWANY WIELOKROTNY SAMOBOJCA.
Jacek (13 grudnia 2021 16:31)
Proponuję oddać na licytację ,tego misia spod szpitala,baner Murem za Romanem.Fanty oryginalne,Czyż nie?
Orkiestra nadęta (13 grudnia 2021 16:28)
Zabawnym fantem mogą być chromoniklowe ule za 600 000 szelemeja, które można wylicytować za 5 dych sztuka.
Jacek (13 grudnia 2021 16:13)
Tym razem będzie książka autorstwa Michnika pt." Mój generał"
TASMY MICHNIKA (13 grudnia 2021 16:13)
OWSIAK TO TAKI KOLEJNY MICHNIK. OBSADZONY PRZEZ KOMUCHOW W ROLI KTORA MA OPDKRYWAC. JAK BOLEK, JAK MICHNIK, JAK NIESIOLOWSKI. TEZ SIE CALOWAL Z JARUZELSKIM. OBRONCA STARYCH KOMUSZYCH TREPOW. NIBY WYWIESZA NA WOODSTOCK PACYFE, ALE POZNIEJ BRONI KOMUSZYCH ZBRODNIARZY W MUNDURACH. JAK MICHNIK. MOSKWIE BARDZO SIE SPODOBALO HASLO UZYWANE W POLSCE W KOMUSZYCH MEDIACH ROBTA CO CHCETA. TAK BY WYPLENIC Z MLODZIEZY PATRIOTYZM, OBOWIAZEK WOBEC OJCZYZNY, CZY WIERNOSC. MICHNIK, OWSIK, TO HODOWCY ZDRAJCOW
OWSIKOWE ODPADY (13 grudnia 2021 16:07)
PRAWA STRONE *****, DRUGA STRONA PIS! A TERAZ ZE NIBY MAM DAC DO PUSZKI DLA TEGO s*******nA ZIEJACEGO NIENAWISCIA DO POLAKOW ZE SCENY? BY SOBIE POALAC WYBUDOWAL? ALBO SPRZEDF DO SZPITALI TYLKO WYPOZYCZAL I MOWIL TO MOJE TO MOPJE? PREDZEJ MI k***a REKA USCHNIE. WOLE DAC NA BIALO NIEBIESKIEGO MIKOLAJA. PRZYNAJMNIEJ MAM 100% PEWNOSCI ZE KAZDY GROSZ TRAFI DO POTRZEBUJACYCH W WAŁBRZYCHU, A NIE NA PALAC OWSIKA, PENSJE DLA ZONY I RODZINY.

Dodaj komentarz

WOSP  |   WOK< wielka orkiestra  |   licytacje  |  

Poduszka 97-letniej Pani Janiny wylicytowana za ponad 5 tys zł

Kto został Kasztelanem Zamku Grodno ?

Rośnie kwota dla WOŚP - ponad 182 tys zł. w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij