Menu

Słodycze, miody, wędliny. Jarmark Staropolski w Galerii Victoria

Święta coraz bliżej. Z tej okazji w Galerii Victoria odbywa się „Jarmark Staropolski”. Możemy kupić m.in. słodycze, miody i wędliny.

Słodycze, miody, wędliny. Jarmark Staropolski w Galerii Victoria
- Zapraszamy na nasz jarmark. Jest duża oferta, jeśli chodzi o produkty regionalne. Począwszy od barszczy, zakwasów, a kończąc na innych smakołykach. Są też ozdoby świąteczne i słodycze. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. - mówi kierownik placówki w Galerii Victoria, Sylwia Gala 
 
Największym zainteresowaniem cieszą się produkty z małopolski. Są to przede wszystkim kiełbasy. Ludzie chętnie kupują szynki i polędwice. Popularnością cieszą się też ozdoby świąteczne. 
 
 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Reischsfurer Niedzielski .... (13 grudnia 2021 21:04)
Przypominam że jest to czas pokory przed władzą . Zaszprycowani po lewej stronie , niezaszprycowani po prawej . Obie strony zostaną niezwłocznie spacyfikowane o ile dojdzie do nielegalnych kontaktów werbalnych . Funkcjonariusze policji za pomocą specjalnych tyczek mierniczych będą mierzyć z dokładnością do jednego milimetra , dystansu społecznego . Za każde uchybienie będzie groził mandat karny i przymus siłowy z użyciem gazu , paralizatora , pałki teleskopowej , szturmowej i broni gładkolufowej

Dodaj komentarz

jarmark  |   staropolski  |   galeria  |   victoria  |  

Dzień Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Głuszycki Jarmark Bożonarodzeniowy

Świdnica przygotowuje się do Jarmarku Bożonarodzeniowego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij