Konkurs o Pióro Stanisława Michalika rozstrzygnięty
Trzy głuszyczanki – Anita Bieniek-Niewęgłowska, Martyna Serafin i Martyna Suchorowska zdobyły wyróżnienia w trzeciej edycji Konkursu Literackiego o Pióro Stanisława Michalika zorganizowanego przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczna w Głuszycy. Patronat na konkursem objął burmistrz Głuszycy Roman Głód.
 
 
Podziękowania za udział w konkursie otrzymali także: Katarzyna Borys i Justyna Pokorska oraz Anna Kokot-Nowak oraz Tadeusz Charamuszko. Nagrody rzeczowe i dyplomy dla uczestników konkursu zostały przekazane podczas spotkania autorskiego w Centrum Kultury-MBP z dziennikarką Agnieszką Dobkiewicz. 
 
- Dziękujemy serdecznie wszystkim autorom zgłoszonych prac, w których pojawiły się motywy związane z Głuszycą. Cieszymy się ogromnie, że w konkursie wzięły udział osoby w różnym przedziale wiekowym- dzieci, młodzież i dorośli, mieszkańcy Głuszycy, ale także osoby z odległych od nas miejscowości- mówiła podczas wręczania nagród dyrektor głuszyckiego CK-MBP, Sabina Jelewska.
 
Historie ze starych fotografii, w krainie fantazy i kryminalne zagadki to trzy kategorie tegorocznej edycji konkursu literackiego. Prace oceniło jury w składzie: Marta Wróblewska i Agata Majewska- przedstawicielki Urzędu Miejskiego w Głuszycy oraz reprezentujący CK-MBP: Marzena Nyga i Robert Delegiewicz. Nagrody i dyplomy dla uczestników konkursu z Suwałk i Przeźmierowa zostaną przesłane pocztą.
 
Kolejna edycja Konkursu Literackiego o Pióro Stanisława Michalika jesienią 2022. Zapraszamy do udziału. opr. adm
foto: CK-MBP Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno