Menu

Konkurs o Pióro Stanisława Michalika rozstrzygnięty

Trzy głuszyczanki – Anita Bieniek-Niewęgłowska, Martyna Serafin i Martyna Suchorowska zdobyły wyróżnienia w trzeciej edycji Konkursu Literackiego o Pióro Stanisława Michalika zorganizowanego przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczna w Głuszycy. Patronat na konkursem objął burmistrz Głuszycy Roman Głód.
 
 
Konkurs o Pióro Stanisława Michalika rozstrzygnięty
Podziękowania za udział w konkursie otrzymali także: Katarzyna Borys i Justyna Pokorska oraz Anna Kokot-Nowak oraz Tadeusz Charamuszko. Nagrody rzeczowe i dyplomy dla uczestników konkursu zostały przekazane podczas spotkania autorskiego w Centrum Kultury-MBP z dziennikarką Agnieszką Dobkiewicz. 
 
- Dziękujemy serdecznie wszystkim autorom zgłoszonych prac, w których pojawiły się motywy związane z Głuszycą. Cieszymy się ogromnie, że w konkursie wzięły udział osoby w różnym przedziale wiekowym- dzieci, młodzież i dorośli, mieszkańcy Głuszycy, ale także osoby z odległych od nas miejscowości- mówiła podczas wręczania nagród dyrektor głuszyckiego CK-MBP, Sabina Jelewska.
 
 
Historie ze starych fotografii, w krainie fantazy i kryminalne zagadki to trzy kategorie tegorocznej edycji konkursu literackiego. Prace oceniło jury w składzie: Marta Wróblewska i Agata Majewska- przedstawicielki Urzędu Miejskiego w Głuszycy oraz reprezentujący CK-MBP: Marzena Nyga i Robert Delegiewicz. Nagrody i dyplomy dla uczestników konkursu z Suwałk i Przeźmierowa zostaną przesłane pocztą.
 
Kolejna edycja Konkursu Literackiego o Pióro Stanisława Michalika jesienią 2022. Zapraszamy do udziału. opr. adm
foto: CK-MBP Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   Stanisław Michalik  |   konkurs  |   Biblioteka  |  

Jest już pierwszy, profesjonalny teledysk zespołu Paranoja

Likwidują filię biblioteki na Gliniku

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Głuszycy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij