Menu

Gość Dnia - Roman Ziembicki

- W miejskich instytucjach jest za drogo dla najbiedniejszych mieszkańców. W rządach Romana Szełemeja brakuje czynnika ludzkiego - uważa Roman Ziembicki, współprzewodniczący Nowej Lewicy w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim.

Gość Dnia - Roman Ziembicki

Komentarze

ksiadz (15 grudnia 2021 8:15)
a Roman taki lewicowy a jeszcze pare lat temu zagladal pod sutanne w aniolach strorzach. zenada!
Roman 500 000 (15 grudnia 2021 6:52)
Cytuję użytkownika: Antropolog
Dziwne... a jeszcze niedawno Pan Roman życzliwiej wypowiadał się o Panu Prezydencie. Amnezja, czy zmiana światopoglądu?
Powoli rezygnują z plwocin Dyducha, wynajdują nowych, którzy pozornie podszczypują lokalnego władcę.Do czasu, kiedy ten ostatni zaproponuje mu stołek ratuszowy jak Kamilowi,Alicji czy byłym policjantom.
Anka (14 grudnia 2021 20:58)
Cytuję użytkownika: Wal rzyszanin
Jak brakuje CZYNNIKA LUDZKIEGO przecież rada miejska wraz z prezydentem zachowali się "po ludzku" i przyznali sobie podwyżki. Zapewne ma im to pomóc w kolejnych wyborach jak będą przekonywać najbiedniejszych że są po ich stronie
Zareagowali na panującą inflację tylko zapomnieli o reszcie mieszkańców którym zafundowali podwyżki innego rodzaju
Wal rzyszanin (14 grudnia 2021 20:43)
Jak brakuje CZYNNIKA LUDZKIEGO przecież rada miejska wraz z prezydentem zachowali się "po ludzku" i przyznali sobie podwyżki. Zapewne ma im to pomóc w kolejnych wyborach jak będą przekonywać najbiedniejszych że są po ich stronie
Piotrek (14 grudnia 2021 19:22)
Romek oddaj mi 200 zł które Ci pozyczyłem w xDemonie na piwa tydzień temu łachudro znowu mi taki numer wywinąłeś i nie odbierasz telefonu ani nie otwierasz drzwi!!
#MuremZaSantanna (14 grudnia 2021 19:22)
#MuremZaSantanna W związku z licznymi incydentami na granicy kaukaskiej zmuszeni jesteśmy obniżyć CIT na Owcze mleko.
13-XII (14 grudnia 2021 18:32)
Precz z komuną!
jolko (14 grudnia 2021 18:26)
Heh, kolejny Romek... nie tylko dla lepiej zarabiających jest dostępny aqua, ale dla lepiej myślących, bo jeżeli za dwie osoby przy pewnych takich samych ofertach można mieć w kieszeni 18 zł to chyba lepiej wybrać Świebodzice.
regtrhty (14 grudnia 2021 17:44)
POtomkowie PZPR NADAJĄ
Antropolog (14 grudnia 2021 17:12)
Dziwne... a jeszcze niedawno Pan Roman życzliwiej wypowiadał się o Panu Prezydencie. Amnezja, czy zmiana światopoglądu?

Dodaj komentarz

roman ziembicki  |   nowa lewica  |   wałbrzych  |   roman szełemej  |   aqua zdrój  |  

Sprawdź samochód przed zakupem w Serwisie Toyota Nowakowski

Festiwal Tradycji Górniczych w Wałbrzychu

Pobiegli... prawie pół tysiaca osób na Mikołajkowym Biegu dla...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij