Spotkanie dla przedsiębiorców
W najbliższą środę, 19 lipca w wałbrzyskim ratuszu, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące „Wsparcia na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej”.  
Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, w tym osoby zarejestrowane, jak i niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy.
 
Przedstawione zostaną zasady wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz instrumentów finansowych – pożyczek na preferencyjnych warunkach. 
 
W spotkaniu udział wezmą zaproszeni przedstawiciele instytucji realizujących projekty w ramach konkursów, zarówno z Regionalnego Programu Operacyjnego, jak i programów krajowych oraz podmioty wdrażające instrumenty zwrotne.
 
Informacje na temat spotkania są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ratusz Miejski przy Pl. Magistrackim 1 (II piętro, sala 26), godz. 10.00-13.00 .

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kat
foto: walbrzych24.com 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno