Menu

Szkoła nr 6 najlepszym ambasadorem turystyki

Szkolny Klub Turystyczny ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Wałbrzychu okazał się najlepszy
w konkursie Ambasadorzy turystyczni w Aglomeracji Wałbrzyskiej. Kryterium oceny były największe zasięgi w mediach społecznościowych.


 
Szkoła nr 6 najlepszym ambasadorem turystyki
W projekcie Ambasadorzy turystyczni w Aglomeracji Wałbrzyskiej uczestniczyło pięć szkół z regionu: z Walimia, Świdnicy, Wałbrzycha, Starych Bogaczowic i gminy Głuszyca.

 Szkolne Kluby Turystyczne były odpowiedzią na obostrzenia związane z pandemią i zablokowaną możliwością wyjazdów. Uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy szkół podchwycili temat i zaangażowali się w działalność klubów, a zaangażowaniem tym chętnie chwalili się w internecie. 

Podczas spotkania w Zamku Książ  wyłoniono najaktywniejsze Szkolne Kluby Turystyczne, które powstały w jego ramach.  Najaktywniejszy okazał się klub ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Wałbrzychu, który uzyskał największe zasięgi w mediach społecznościowych. 
 
 
Projekt  dofinansowany był ze środków Ministerstwa Rozwoju i Technologii i obejmował dwa obszary działań: przeprowadzenie cyklu szkoleń dla członków Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracja Wałbrzyska, a także wsparcie promocji turystyki lokalnej wśród dzieci i młodzieży poprzez stworzenie i pomoc w działalności Szkolnych Klubów Turystycznych.


opr. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Toyota Aygo X trafiła do zwycięzcy loterii 23. Toyota Półmaratonu...

Od grudnia nowe połączenia z Jaworzyny do Głuszycy

Szlak 50-lecia Boguszowa-Gorc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij