Menu

Gość Dnia - Jarosław Buzarewicz

- Przez epidemię zrezygnowaliśmy z organizacji publicznej tegorocznej imprezy sylwestrowej w wałbrzyskim Rynku - przyznaje Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. W Rynku trwa właśnie Jarmark Świąteczny, a WOK przygotowuje się do organizacji 30. finału WOŚP i czeka jeszcze na zgłoszenia ok. 30 wolontariuszy.

Gość Dnia - Jarosław Buzarewicz

Komentarze

Jerzy Jacek Pilchowski (18 grudnia 2021 10:47)
Proponuję tych 30 wolontariuszy poszukać wśród ludzi skazanych za "Na wnuczka" lub coś w tym stylu. Tam znajdziecie fachowców którzy pomogą wam pobić rekord.
No tak (17 grudnia 2021 21:54)
Myślałem że przez brak hajsu.
No tak (17 grudnia 2021 21:53)
Myślałem że przez brak hajsu.

Dodaj komentarz

jarosław buzarewicz  |   wok  |   wałbrzych  |   rynek  |   święta  |   jarmark  |  

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Krawat Leppera, dziadkowska ballada o Wałbrzychu, a może węgiel ?...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij