Menu

History Hiking: Niemiec wysadził w powietrze swoją rodzinę i dom

Niemiec wysadził w powietrze swoją rodzinę i dom. Bo nie chciał dać się wysiedlić. Nowy odcinek History Hiking

History Hiking: Niemiec wysadził w powietrze swoją rodzinę i dom

Komentarze

Historia nauczycielką życia jest. (19 grudnia 2021 11:22)
Ostatnia "reduta" hitlerowca? Nie trzeba było zaczynać wojny i heilować. Lepiej " polski historyk?" powinien zająć się więźniami pobliskich obozów koncentracyjnych, którzy w "marszach śmierci" zimą 1945 r. byli przepędzani i dobijani przez Niemców na poboczach z powodu braku sił o odmrożeń.

Dodaj komentarz

hking  |   history  |   kazek lukasz  |  

Nowa seria ''Tajemnic Dolnego Śląska''

History Story: Ocalona z zagłady

Będzie drugi sezon Tajemnic Dolnego Śląska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij