Menu

Harcówka w nowej odsłonie (FOTO+VIDEO)

Harcówka wraca do korzeni. Po remoncie stała się ponownie pełnoprawną restauracją z turystycznym zacięciem. Obiekt przeszedł kapitalny remont i do pełni szczęścia brakuje już tylko wykończenia części noclegowej.

Harcówka w nowej odsłonie (FOTO+VIDEO)

 

 

 

 

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

etre (20 grudnia 2021 12:05)
Chodziłem na piwo do Harcówki w latach siedemdziesiątych.Były tłumy.Piwo było w butelkach chyba 0,33 litra. Był taki zwyczaj że nie oddawało się od razu butelek z zastawu żeby wszyscy widzieli ile towarzystwo przy stoliku wypiło. jak stolik był zastawiony pustymi to stały na podłodze. Do Harcówki rościli sobie prawa chłopaki z Nowego Miasta i Śródmieścia więc często dochodzilo do bójek, ale nie tak jak teraz,tylko,jeden na jednego i bez kopania. Z głośnika leciały piosenki Suzi Qwatro.
Henio (19 grudnia 2021 17:15)
Gdy się rozkręcą i będą dochodowi, to przekręty z PTTK szybko finansowo sprowadzą dzierżawców do poziomu i Harcówka znowu zdechnie.
Sprzedawca (19 grudnia 2021 16:56)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Który to właściciel? Znowu 3 lata i go pogonią lub zabiją czynszem.Car tam po co? Reprezentował Festyniarki bo dali darmowego drinka?
I na kiego grzyba wtrącać Szełemeja, on załatwił remont czy pieniądze? Nie. To na c**j plujesz jadem, Was Pisiorki już całkiem pop******iło
Jan (19 grudnia 2021 11:54)
Cytuję użytkownika: Kerim
Wszystko to piękne, tylko dla kogo? Widzieliście te ceny. Są wyższe niż Marii.
No i dobrze. Przynajmniej nie będzie przypadkowych osób. Takie ceny też mają w Andrzejowce (ci sami najemcy) i pełno tam osób. Podzamczaki chcą tanio i dużo to mają śmierdzący PRL i kryształową.
nie kłam (19 grudnia 2021 11:41)
Cytuję użytkownika: Szczepionka do D
Cytuję użytkownika: Heniutek
Zaszczepili się to się bawią.
Naprawdę? Moi znajomi też sie zaszczepili. Nie nie. Nie umarli po szczepieniu. Umarli na covida. Mimo szczepień.
nie kłam, nie siej propagandy antynaukowej, nie siej płaskoziemstwa
Szczepionka do D (19 grudnia 2021 9:46)
Cytuję użytkownika: Heniutek
Zaszczepili się to się bawią.
Naprawdę? Moi znajomi też sie zaszczepili. Nie nie. Nie umarli po szczepieniu. Umarli na covida. Mimo szczepień.
Kerim (19 grudnia 2021 6:41)
Wszystko to piękne, tylko dla kogo? Widzieliście te ceny. Są wyższe niż Marii.
Pinda (19 grudnia 2021 1:41)
Cytuję użytkownika: Karpatkowo
Zdechnie to jak wszystko w tym miescie...
Szkoda ze tej pseudo-obwodnicy przez srodek miasta nie pociagneli kolo tej altanki.I tak roczne opoznienie,smrod spalin jak byl tak bedzie ale parkingi zdrozaly.Cudne Zielone Miasto ;)))
Karpatkowo (19 grudnia 2021 1:37)
Zdechnie to jak wszystko w tym miescie...
Wałbrzyszanin (19 grudnia 2021 0:17)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Który to właściciel? Znowu 3 lata i go pogonią lub zabiją czynszem.Car tam po co? Reprezentował Festyniarki bo dali darmowego drinka?
A no po to,bo to transakcja wiązana, ja postawię wieżę, a wy odremontujecie harcówkę. Dwie inwestycje będą na wzajem się uzupełniać, napędzać turystów, którzy będą zostawiać pieniążki, ruch turystyczny wróci do parku i częściowo do centrum.O to właśnie tutaj chodzi.Uważam że to przemyślane i sensowne posunięcie w celu ożywienia tej części miasta. Brawo !!!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

harcówka  |   turystyka  |   restauracja  |   park sobieskiego  |  

Od grudnia nowe połączenia z Jaworzyny do Głuszycy

Szlak 50-lecia Boguszowa-Gorc

Wieża rośnie jak na drożdżach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij