Menu

Kładą asfalt na Placu Grunwaldzkim

Na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej i Sikorskiego kładą już asfalt. Prace na jednym z najbardziej newralgicznych odcinków budowy Obwodnicy Wałbrzycha wchodzą w ostatnią fazę. 

Kładą asfalt na Placu Grunwaldzkim

Prace idą pełną parą, bo wykonawca chce zdążyć przed nadejściem mrozów. Niska temperatura uniemożliwia kładzienie asfaltu. 

 

 

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

miłośnik emerytowanego zbawcy (22 grudnia 2021 19:59)
kładą asfalt źle , nie kładą asfaltu jeszcze gorzej , całe szczęście że Mateusz Morawiecki jakoś spylił za marne 15 baniek te działki we Wrocławiu
TOMek (22 grudnia 2021 7:46)
Cytuję użytkownika: egon
wczoraj było 0 stopni, mokro. Podobno wymagana temp to 5 stopni , miało być tez względnie sucho.. Co się stało?? Jakieś niezdrowe naciski?? obietnice ?? :)
Podobno masz 5 st., ale to jest "podobno", masz wymagania masy: Minimalna temperatura dostarczonej mieszanki na budowę w koszu rozkładarki 160 150 145 Temperatura końca efektywnego zagęszczania > 125 > 120 > 115
egon (21 grudnia 2021 11:04)
wczoraj było 0 stopni, mokro. Podobno wymagana temp to 5 stopni , miało być tez względnie sucho.. Co się stało?? Jakieś niezdrowe naciski?? obietnice ?? :)
Tsss (20 grudnia 2021 21:12)
To juz nie przeszkadza, ze jest ponizej 5°C???
Renata (20 grudnia 2021 18:46)
Cytuję użytkownika: Romanus abortus
Car zajęty tefałenem nie zdążył firmować tej wiadomości? Przecież ona z gatunku pozytywnych,a jego przy tym nie ma.
Oni może mają go dość.Zachowuje się jak naczelny inżynier.Zna się na każdej dziedzinie."Gdzie go nie pisieja,tam wyrośnie"
Romanus abortus (20 grudnia 2021 18:17)
Car zajęty tefałenem nie zdążył firmować tej wiadomości? Przecież ona z gatunku pozytywnych,a jego przy tym nie ma.
pogoda (20 grudnia 2021 17:28)
5 stopni

Dodaj komentarz

asfalt  |   grunwaldzki  |   plac  |   maszynym  |   budimex  |   obwodnica  |  

Obwodnica z lotu ptaka (FOTO)

78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Podzamcze: Wyburzą szkołę nr 21. W tym roku będzie projekt nowego...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij