Menu

Rodzina ważniejsza niż prezenty - mówią wałbrzyszanie

Spytaliśmy czytelników o to, czy już kupili prezenty i jak obciążyło to ich budżet. Większość nie chce zdradzić swoich zakupów, ale wielu mówi, że prezenty mają drugorzędne znaczenie, a najważniejsza jest rodzina.

Rodzina ważniejsza niż prezenty - mówią wałbrzyszanie
- Jak co roku. Były i są. Ważniejsze jest spędzenie świat z najbliższymi – pisze Grażyna
 
- Budżet taki sam jak zawsze, u nas daje się upominek lub prezent, który samemu się zrobiło. Prezentem są święta i rodzina w komplecie. - pisze Wiesia
 
- Uważam, że prezenty powinny być małe, proste i od serca. Najbardziej powinniśmy zwrócić uwagę nie na ilość pieniędzy, które włożyliśmy w prezenty a skupić się na to żeby spędzić święta wraz z najbliższymi. - pisze Kinga
 
- Mi nie prezenty w głowie tylko czas z rodziną i być zdrowym oraz rodzina to jest prezent – pisze Magdalena
 
- Jak co roku. Kupione , fajne , bez żadnego obciążenia. Jest dobrze. - pisze Dorota
 
Wielu wałbrzyszan podkreśla, że podwyżki cen dały się im we znaki. 
 
 
- Prezentem będzie nadpłata gazu i prądu – pisze Krzysztof. 
 
- Przy tych cenach, to mieć 12 potraw na stole, to będzie dobry prezent – pisze Mateusz
 
- Zatankowałem do pełna – pisze Sławomir
 
Wszystkie komentarze przeczytasz tutaj
 
red
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

prezenty  |   walbrzysz  |   sonda  |   ankieta  |   sondaż  |  

Sonda: Co pokazałbyś znajomemu w Wałbrzychu?

Sprzedaż ''energetyków'' od 18 lat. Dużo osób popiera zakaz

Wałbrzych tłem kolejnego utworu z ''Zostawić Las Venglas''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij