Menu

Gość Dnia - Dariusz Mikołajczak

- Polskie fabryki Toyoty dostarczają obecnie napędy hybrydowe i silniki elektryczne do wszystkich fabryk Toyoty w Europie - mówi Dariusz Mikołajczak, prezes Toyota Motor Manufacturing Poland. Szef zakładów Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach przyznaje, że dzięki zrozumieniu przez pracowników obostrzeń związanych z koronawirusem, polskie fabryki nie musiały zatrzymywać produkcji.

Gość Dnia - Dariusz Mikołajczak

Komentarze

***** PO (21 grudnia 2021 20:38)
Cytuję użytkownika: WSI24 + MAILE LUKASZENKI
PIS ZAMYKA TOYOTE W WALBRZYCHU, PARE DNI POZNIEJ, TOYOTA PODWEAJA PRODUKCJE. MASZ PRAWO WIEDZIEC, CZARNO NA BIALYM , CALA PRAWDA CALA DOBE. SWIECZKI W DLON I NA MROZ LEMINGI.
Po co się tak irytować ?.Nie wystarczy ,a wiecie co *****PO.
V_ (21 grudnia 2021 18:46)
Specjalista od silników hybrydowych specjalistą od ,,szczypań,, !! Główny specjalista od zgonów , jest ekonomistą . Nosz qrwa !!
WSI24 + MAILE LUKASZENKI (21 grudnia 2021 17:20)
PIS ZAMYKA TOYOTE W WALBRZYCHU, PARE DNI POZNIEJ, TOYOTA PODWEAJA PRODUKCJE. MASZ PRAWO WIEDZIEC, CZARNO NA BIALYM , CALA PRAWDA CALA DOBE. SWIECZKI W DLON I NA MROZ LEMINGI.

Dodaj komentarz

toyota  |   wałbrzych  |   wsse  |   napęd  |   silnik  |   samochody  |   produkcja  |  

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

W nowych parkomatach zapłacisz nawet karę...

''7 wspaniałych'' podczas Koszykarskiej Barbórki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij