Menu

Boisko w Sierpnicy po remoncie

Ponad 72 tysiące zł. kosztował remont boiska w Sierpnicy w Gminie Głuszyca. Zamontowano nowe siedziska, bramki i oświetlenie, teren został też ogrodzony.

eren został ogroszony, 

 

Boisko w Sierpnicy po remoncie
Projekt współfinansowany był z Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”.  Gmina Głuszyca otrzymała 30 tys. zł dofinansowania, całość remontu kosztowała ponad 72 tys. zł.

-Jednym z priorytetów głuszyckiego samorządu jest podniesienie aktywności ruchowej dzieci 
i młodzieży poprzez stworzenie dogodnych warunków do uprawiania sportu na świeżym powietrzu, dlatego też celem kompleksowego projektu realizowanego przez Gminę Głuszyca od roku 2015 było stworzenie nowoczesnej infrastruktury rekreacyjno-sportowej, jednakowej we wszystkich sołectwach -  mówi burmistrz Głuszycy Roman Głód.
 
 
Zakres prac obejmował m.in. przygotowanie terenu, wykonanie ogrodzenia, montaż piłkochwytów, bramek, siedzisk i dwóch lamp solarnych. 
 


opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   Kolce  |   Sierpnica  |   boisko  |  

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Zaginęli za granicą. Policja i rodziny proszą o pomoc

Jasełkowe Granie Aniołkowe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij