Menu

Jak będą jeździły autobusy w święta i Nowy Rok

Sprawdzamy jak będą kursowały autobusy miejskie w Wałbrzychu w Święta Bożego Narodzenia i w Nowy Rok. 

Jak będą jeździły autobusy w święta i Nowy Rok
- 24 grudnia 2021r. (Wigilia) – według rozkładu jazdy ważnego w soboty, z wyjątkiem linii nr 1, która kursować będzie tak jak w dni robocze,
 
- 25 grudnia 2021r. - według rozkładu jazdy ważnego w niedziele i święta,
 
- 26 grudnia 2021r. - według rozkładu jazdy ważnego w niedziele i święta,
 
 
 
- od 27 do 30 grudnia 2021r. - według rozkładu jazdy ważnego w dni robocze,
 
- 31 grudnia 2021r. (Sylwester) - według rozkładu jazdy ważnego w soboty, z wyjątkiem linii nr 1, która kursować będzie tak jak w dni robocze,
 
- 1 stycznia 2022r. - według rozkładu jazdy ważnego w niedziele i święta.

adm
foto: lustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Roman Demoros (24 grudnia 2021 21:15)
Cytuję użytkownika: gohciu
no i co...sprawdziliście kopiuj-wkleje beznadziejne. Nie można tego "hita sprzedać", po prostu informując?.
Gohciu to słabiak. Stać go tylko na nic nie znaczące komentarze, przy których się brandzluje w domu przy komputerze, no nie? ????
XYZ (23 grudnia 2021 15:08)
Maksymalnie 30km/h żeby wkur... innych!
Roman Szełemej (22 grudnia 2021 18:17)
Dla wybranych , będą się poruszały w poprzek ...
gohciu (22 grudnia 2021 18:02)
no i co...sprawdziliście kopiuj-wkleje beznadziejne. Nie można tego "hita sprzedać", po prostu informując?.

Dodaj komentarz

Nie przyjechał autobus? Piszcie do ZDKiUM

Umowa podpisana - pierwsze autobusy wodorowe przyjadą we wrześniu 2024

Wałbrzych: autobusy na wodór już w przyszłym roku. W środę...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij