Menu

Zaginiony 19-latek odnaleziony po kilkugodzinnych poszukiwaniach

Kilkudziesiąciu policjantów, strażaków i GOPR-owców poszukiwało zaginionego 19-latka, istniało ryzyko, że chce popełnić samobójstwo. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach odnaleziono  młodego mężczyznę.  To już kolejny przypadek poszukiwań młodych ludzi w ciągu ostatnich dni. 


 

Zaginiony 19-latek odnaleziony po kilkugodzinnych poszukiwaniach
O zaginięciu 19-latka policję poinformowali najbliżsi. Z ich informacji wynikało, że młody mężczyzna w związku zawodem miłosnym może zrobić sobie krzywdę. Poszukiwania trwały kilka godzin, zaangażowanych było w nie kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratowników GOPR. 
 
 
-  Mundurowi odwiedzili m.in. wałbrzyskie szpitale, centra handlowe, ciągi komunikacji kolejowej i miejsca, w których pojawiał się nastolatek. Poinformowano korporacje taksówkarskie, sprawdzono monitoring miejski. Policjanci przeczesywali tereny zielone, gdyż 19-latek ostatni raz widziany był w rejonie Wzgórza Gedymina. - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
Po kilku godzinach poszukiwań, młody wałbrzyszanin odnaleziony został w Świebodzicach, był cały i zdrowy. Mężczyzna objęty został specjalistyczną opieką lekarską.


To już kolejny  taki przypadek w ciągu ostatnich dni. W połowie grudnia zaginęła 16-latka. Dziewczyna zostawiła list pożegnalny i wyszła z domu, istniało ryzyko, że chce popełnić samobójstwo. Dziewczyny szukało 130 policjantów z psem tropiącym, przy wsparciu strażaków, goprowców i strażników miejskich.  Po godzinie 19:00 policjanci odnaleźli 16-latkę w jednym z budynków przy ul. Armii Krajowej. Jak informuje policja, dziewczynie nic poważnego się nie stało, była cała i zdrowa.

Czytaj też:
Zostawiła list pożegnalny - szczęśliwy finał poszukiwań 16-latki

adm
foto: zuyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Momo (23 grudnia 2021 9:19)
Momo zabierze kazdego

Dodaj komentarz

policja  |   zaginiony  |   112  |  

Zwłoki znalezione w Masywie Chełmca

Trzeźwy poranek: trzech pijanych za kółkiem

Licznik zatrzymał się na 210 km/h. Kierowca zginął na miejscu.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij